Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Ha pisil a ló a lovas alatt,...

Ha pisil a ló a lovas alatt, akkor ki kell könnyíteni?

Figyelt kérdés
Az előző lovardában csak heréltek és mének voltak, ott nem mondtak semmi ilyesmit, hogy ki kellene könnyítenem, amikor a ló végzi a dolgát. A múltkor egy másik lovardában kancán ültem, és monták, hogy amikor pisil álljak fel a nyeregben, tényleg szükséges ez? Lehet egy kicsit fura kérdés de eddig nem volt ilyen tapasztalatom....

2019. márc. 17. 16:35
 1/4 anonim válasza:

Teljesen felesleges.

Ígyis-úgyis elvégzi a szükségleteit, ha úgy érzi.

2019. márc. 17. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
49%
Igen kell ha szarik akkor is de szarás közben mehet
2019. márc. 17. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
ilyenkor felfelé meggörbül a gerincük, tehát nyilván kényelmesebb, ha kikönnyítesz. de trágyázás közben valóban nem kell megállni, azt szépen elvégzi menet közben is. a pisilés egyébként nem függ a ló nemétől..
2019. márc. 17. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem sem mondtak sosem ilyet, de te úgy csináld ahogy kérik. Ha az egyik helyen ki kell könnyítened akkor tedd azt, a másik helyen pedig nyilvánvalóan ha nem mondták akkor nem fontos. Szerintem sem az, de ez is az én véleményem. Egyáltalán nem kötekedésből, csak írták itt előttem hogy trágyázásnál meg sem kell állni, mehet tovább - ez oké, csak az iskolalovak 99% - a alapból megáll a gyerek alatt és hiába rugdossa össze vissza, de akkor sem fog megmozdulni.
2019. ápr. 2. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!