Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Ha 105 kg vagyok, mennyi...

Ha 105 kg vagyok, mennyi esély van arra hogy találok olyan lovardat ahol lóra ulhetek?

Figyelt kérdés

Sosem lovagoktam életemben, talán egyszer egy búcsún, amikor egy forgató meghatározott irányban, és tempóban kőrkörösen irányítja a lovakat, és így van lehetőség rajtuk lovagolni akár gyerekeknek is. Nos szeretnék már lovagolni nagy lovakon, szakember felügyelete mellett nyilván. Nézegettem is lovardakat, igen ritka ahol 100kg a súly határ. Többségénél 80-90 kg. Én 105 kg vagyok, tapasztalatotok szerint milyen gyakori az olyan ló ami elbirna? Vagy nem véletlen olyan ritka a 100 kg-s súly határ is? Sosem kimoznam meg a súlyommal a lovakat (hehe) rendkívül állat barát vagyok, így eszembe sem jutna azt hazudni kevesebb vagyok. Osszesegeben a kérdésem , ha valaha szeretném kiprobalni a lovaglást, (ez alatt hobbi lovaglást érték, max terep lovaglás esetleg egy ismerősömmel) akkor érdemes elkezdenem dietazni? :D


UI. Ne bantsatok, nem vagyok kövér, csak erős csontozatu mint ahogy mindent kalória gazdag elvtatsam mondaná :D



#lovaglás #hobbi #ló #lovarda #kipróbálás #teherbírás #súlyterhelés #állat bárát
2019. márc. 22. 00:29
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
0%

Nem vagyok nagy lovas, csak látom milyen lovak vannak a lovas iskolákban.. Sokszor egy átlag súlyú ember is sok nekik. Dolgoztam pár helyen, lovagoltam megtöbb helyen, ma már a saját lovamnak adok még mindent is itthon tartva. És a saját 65 kgos súlyom érzem hogy ha a lovam rosszabb kondiba van (és még mindig jobb kondi mint az iskolalovaké!!!) és elrontok valamit, jelét adja hogy ez nem jó.


Minek teszel fel ilyen kérdést ha nem bírod a negatív választ? Bocsánat hogy nem fogok körbe tapsolni senkit ezért... Mellesleg semmi bántót nem írtam.

De ha lovagolni akarsz, hát hajrá.

2019. jún. 17. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 A kérdező kommentje:
Köszi az infót. Nem a negatív választ nem bírom, hanem a suttyokat :) Ez egy kérdés, nem egy labda amit le kell csapni arra hogy beszolhassanak. Azért mert vannak bunkó emberek, attól még fel teszem a kérdésem... Egyébként önkritikam is van ahogy azt lehetett olvasni, hátha még esik az ember szíve mert jó kedélyű ember vagyok, és nem szólnak be :) Egyébként erre a kérdésre is lehet humorosan válaszolni úgy hogy ne sértené meg vele senkit.
2019. jún. 29. 05:23
 23/25 A kérdező kommentje:
Egyébként már 7 kilót lefogytam :)))
2019. jún. 29. 05:24
 24/25 anonim ***** válasza:
100%
Csak így tovább!💪👍
2019. jún. 29. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
Sodrott vagy hidegvérű lóval simán ok, de az egészséged érdekében valószínű nem ártana fogyni, kitartás!
2022. máj. 3. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!