Kezdőoldal » Állatok » Lovak » A győri viktória lovasklubról...

A győri viktória lovasklubról vélémény? Drága / olcsó? Minőségiek az edzések? Milyenek a lovak?

Figyelt kérdés

2019. júl. 18. 21:46
 1/2 anonim válasza:
100%

Szia!

Én a Viktória Lovasklubba jártam 5 és fél évig. Úgy 2-3 hónapja váltottam lovardát, mert már betelt a pohár. A színvonal a nullával egyenlő. Ár: az osztálylovaglás 3000 Ft. De szerintem ne menj oda! Már nagyon megbántam, hogy még anno odamentem. Csak nagyon nehezen lehet fejlődni. Itt futószáron az átlag 3 év, míg más lovardákban még 1 sem. A lovasoktatók mindig cserélődnek. Ennyi idő alatt összesen 4 lovasoktatóm volt. Mikor az első esésem megtörtént, évekkel ezelőtt, az oktatóm kinevetett. A legutóbbi lovasoktatómat kirúgták. Mindig üvöltözött velünk. Aki a helyére került, még nagyon fiatal, az előtt jött a lovardába, pár hónapja, egy kicsivel az előtt, mielőtt lovardát váltottam. Konkrétan jobban ismertük a lovakat mi, lovasok, mint a lovasoktató. A lovak pedig... Azokról ne is beszéljünk. Fél éve cserélték le az iskolalovakat, mert a régiek már túl idősek voltak. Alig jött néhány új ló a helyükre, de azok is borzalmasak. Az egyikkel egyszer vágtázott egy Csaj, és amikor meghúzta a szárakat, a ló csak még gyorsabban vágtázott, átugrotta a pálya kerítését és a legelőn ledobta a lányt. A többi ló is hasonló. Úgyhogy meguntam azt, hogy már évek óta ez megy, és lovardát váltottam. Ajánlom a Viktória helyett a Szabadhegyi Lovasiskolát, én is oda járok már, és meg vagyok vele elégedve.

2019. júl. 20. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia!


Egyetértek az előző hozzászólóval igaz én csak 1 hónapot voltam (ott kezdtem volna lovagolni) de hamar rájöttem, hogy jobb, hogy hamar leléptem. Rólam második alkalommal már lecsatolta az akkori oktató a futószárat miközben azt se tudtam hogy kell hajtani a lovat meg semmit. Közben végig beszélgetett egy másik oktatóval és nem rám figyelt, lényegében csak mentem arra amerre vitt a ló...

Illetve az már személyes ügy, de rámhajtott az oktató (24 éves voltam akkor) és megcsókolt, na akkor jöttem el. Utána még zaklatott telefonon 1-2 hétig (meg azóta random 1-2x) és egyszer a munkahelyemre is bejött. Mikor ezt szóvá tettük a tulajdonosnak, akkor én voltam a hibás, mert biztos én provokáltam ki, pedig csak annyi volt, hogy tovább maradtam, mert ritkán ment a busz és kérdezte megmutassa-e hogy kell lecsutakolni meg megetetni a lovakat. Naivan persze érdekelt, mert ezek voltak az első lovas tapasztalataim. Közben meg ivott és már célozgatott dolgokra, de nem tudtam elmenni a busz miatt. Ja igen, a városban is új voltam és nem ismertem annyira a közlekedést és ő rossz időpontot mondott, aztán a megállóban kellett várni újabb háromnegyed órát, ahova lekísért. Nagyon féltem, mert korán sötétedett és nem volt arra senki. Ott csókolt meg, de hagytam magam, mert nem akartam, hogy rosszabbat tegyen. Utána sírva és remegve hívtam fel a páromat.

2019. aug. 4. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!