Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mi tortent a macskam szemevel?

Mi tortent a macskam szemevel?

Figyelt kérdés
Kb. ket honapja volt a cicamnak egy fertozese, ami mindket szemere raterjedt. Konnyezett neki, es folyamatosan kint volt a 3.szemheja. Az orvos a fertozest kikuralta injekciokkal, azota teljesen jol van a cicam, a szeme is meggyogyult. Viszont tegnap voltunk kombinalt, eves oltast beadatni a cicamnak. Elotte leellenorizte az orvos, hogy minden rendben-e, es megnezte a szemet is, huzogatta mindenfele. Mindent rendben talalt termeszetesen, am ma reggelre a cicam jobb szeme ugyanugy valadekozik, kint a 3.szemheja, mint a fertozeskor. Ez vajon azert lehet, mert az orvos koszos kezzel belenyult? Ezen kivul semmi baja a cicamnak, vizes vattakoronggal megprobaltuk a szemet kitisztitani, de maganak is tisztitja.
2019. júl. 24. 10:08
 1/8 A kérdező kommentje:
Az meg talan fontos lehet, hogy tegnap ugye oltast kapott, azt olvastam, hogy ettol lehet bagyadt, etvagytalan a cica. Ma reggel meg nem evett, de nem mindig szokott. Kint az udvaron jarkal, viszonylag elenk, nezeget, de azert latszik rajta, hogy kevesbe aktiv. Az orvos semmifelegondpt nem talalt, ezert gondolom, hogy az oltas miatt lehetnek ezek a tunetek.
2019. júl. 24. 11:11
 2/8 anonim ***** válasza:

Szia


Szerintem varj vele 2-3 napot ha nem javul az álapota doki


Ezer féle baja lehet így látatlanba nehéz megálapitani

Jóbbulást a cicusnak😀😀😀

2019. júl. 24. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Azota evett, most atment a szomszedba vadaszni.
2019. júl. 24. 11:49
 4/8 anonim válasza:
100%

Szerintem is várj vele maximum 2 napot, ha nem javul neki inkább vidd vissza az orvoshoz, hiszen sok mindentől lehet.:)

Jobbulást a cicusnak!:)

2019. júl. 24. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
OFF:"az orvos koszos kezzel belenyult" Érdekes megjegyzés. Enyém kezet mos, mielőtt bármit tesz, ha szükségét érzi, közben is.ON
2019. júl. 24. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
#3: nem vagyok benne biztos, hogy koszos volt az orvos keze, remelem, hogy nem, de mas nem jutott eszembe, hogy mi lehet a szemevel. Elotte semmi baja nem volt.
2019. júl. 24. 19:59
 7/8 A kérdező kommentje:
Minden tokeletesen rendben van a cicammal!:)
2019. júl. 25. 21:16
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Az én macskáim is most kapták meg a kombinált oltást. Feligen cpr nevű oltóanyagot. Szintén leverte őket egy darabig. De utána semmi nem volt. Örülök hogy a tiéd is rendben van. :)
2019. júl. 28. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!