Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mennyit eszik a macskád,...

Mennyit eszik a macskád, hányszor egy nap és mit?

Figyelt kérdés

Van egy 10 hetes perzsám, és bizonytalan vagyok az etetésében.

Kíváncsi vagyok más, mit ad enni a macskának, mennyit és hányszor?


2019. júl. 25. 06:17
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Víz és száraztáp mindig van a cicák előtt. Nedvessel reggel és este etetem őket,de én hússal keverem (csirke).


Fontos,hogy ha megteheted,nagyon magas hústartalmú tápot és konzervet vegyél,ami inkább gabonamentes (illet neten pl zooplus rendelhetsz). Ezen kívül ugye fontos,hogy mivel ragadozók,rendes húst is egyenek. Nyersen-sütve-főve,fűszermentesen,pici só megengedett.


Emellé tőle Béres csepp macskáknak-ot kapnak,mert szép tőle a bundájuk.

2019. júl. 25. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Egész nap van víz és száraz táp előttük.És délután kapnak főtt csirke húst.
2019. júl. 25. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Mennyiségre miből mennyit macskánként?

Milyen húst? Csak sima vízben natúran megfőzve?

2019. júl. 25. 13:12
 4/6 anonim ***** válasza:

Nálam reggel 100g nedves. Viszont egész nap sokat esznek a szárazból,majd este is 100g nedves. A húst nem szoktam így kimérni,mert változó mennyit esznek meg belőle. Ha nedveshez keverem,lényegesen többet.


Igen,csak sima vízbe (persze sót rakhatsz,csak ne sokat) főzd. Ha a cicus válogatós,mint az enyémek,akkor te is keverheted a nedves kajába.

2019. júl. 25. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ja,és vagy csirke,vagy marha húst. Disznót semmiképp!
2019. júl. 25. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Víz és száraz egész nap előttük. A vizet 2x cserélem a szárazra nem tudom mikor járnak rá, mert amikor otthon vagyok csak egyszer-kétszer látom őket csipegetni, viszont fogy szóval valamikor csak eszik :D Régen méregettem, de felesleges az enyém nem eszik túl magukat szárazból. Ha elfogy adok nekik ennyi. 2 cicának napi 2 alutasakos reggel egyet elfelezek és este is. Reggel mindig kérik este csak akkor kapnak ha tényleg kérik (nem lehet nem észrevenni, addig nyávognak és nem hagynak élni amég nem kapnak). Szoktak kapni csirkét is viszont főtten nem eszik meg csak nyersen. Annyi, hogy mielőtt odaadom nekik átmosom a husit illetve halat szoktak kapni.
2019. júl. 25. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!