Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miután hozzád került a macskád...

Miután hozzád került a macskád, mennyi idő után kezdett dagasztani?

Figyelt kérdés

Én azt hittem a kis 3 hónapos macsek már az első nap remekül volt, hiszen ránk feküdt, körbejárta a birodalmát és ezerrel dorombolt, sokszor volt rajtunk, nyalogatta a fejünket, miközben ott trónolt és örült a simogatásnak.


Erre most kezdett először dagasztani 2 hónappal később. Eddig azt hittem, valamit nem mondtak el, és hiányzik belöle ez az ösztön, erre kiderül, hogy csak most igazán boldog.


Nálatok is ilyen sokáig tartott ez?


2018. dec. 8. 19:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Hozzánk már majdnem felnőttként került egy macska. Azonnal dagasztott az ölemben :) De nem csinálja mindenkinek.
2018. dec. 8. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
Nekünk már az első nap dagasztott. Kb 2-3 hónapos lehetett amikor hozzánk került. De néha azért is szokott hogyha éhes akkor feljön az ölembe, és dagaszt.😂
2018. dec. 8. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Folyamatosan dagaszt, 2 hónaposan került hozzám, most 8 hónapos. 1 hónapja ivartalan, azóta kicsit többet csinálja.
2018. dec. 8. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Az én cicám a puha takarókat dagasztja 😂 nagyon cuki 🥰😍😘
2018. dec. 8. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
Nekem egy mentet cicám van akit augusztusban hoztam haza, kidobták èpp hogy kinyílt a szeme (szerintem) csoda hogy meg maradt. A mái napig nem dagaszt, nem engedi simogatni magát de borzasztó játèkos.
2018. dec. 8. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Nekünk 5 macskánk van, az egyik dagaszt csak. Nem tudom mi van vele, de ő már kisbaba kora óta a nap 24 órájában boldog, ha csak meglát minket, már dorombol. :D Ha az ölembe veszem, dagaszt egy fél percig, aztán abbahagyja, de egy puha pulcsit vagy takarót képes órákig dagasztani. :D

A többiek nem igazán dagasztanak, pedig szerintem ők is boldogak, mindenki máshogy fejezi ki az örömét. :D

2018. dec. 9. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
A macskámat én tavaly kaptam. 2 hónaposan. (mára 1 éves). Már aznap dagasztott
2018. dec. 10. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

4-5 napos kora óta,mi neveltük fel,nem dagaszt :(

Pedig olyan cukik olyankor.

2018. dec. 11. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:

Nekünk is sokáig tartott. Kb. 2,5-3 hónaposan kerültek hozzánk a cicák és ha jól emlékszem beletelt vagy 1-2 évbe, mire a kandúr elkezdett dagasztani.

Aztán eltanulta az egyik lány is. A másik lány még sokkal (talán egy évvel) később kezdte utánozni. De látszik, hogy ő nem teljesen érti ezt a műveletet, csak nem akar kimaradni :D Ő csak lerakott ruhákat hajlandó dagasztani, de nagyon kiereszti a karmát hozzá, tépi.

2019. febr. 26. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Nálunk is az első nap már dagasztott :D iszonyat aranyos❤️💓
2019. febr. 27. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!