Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mennyire normális ha vékony a...

Mennyire normális ha vékony a macskám?

Figyelt kérdés
A cicám 12 hetes (1 hónapja van nálunk) fiú. Nagyon játékos, sokat futkozik, viszont keveset eszik és iszik, ebből kifolyólag sovány. A vizet abszolút nem issza meg, ezért vizes tejet adunk neki, azt szereti. Ételből több márka junior száraz és nedves tápját is kóstolta már, de csak keveset eszik belőlük. Gyorsan nő, olyan mint egy nyakigláb kamaszfiú, megnyúltak a lábai és a teste is hosszú, de be van esve oldalt a hasa :( Ez mennyire normális? Félek, hogy nem-e beteg.

2019. júl. 26. 11:53
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a tejet főleg vízzel mindenképp hanyagold hacsak nem laktóz mentes!
2019. júl. 27. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Az én drága Cicám, a legöregebb egészen 3 éves koráig nagyon vékony volt, a szekrény s a fal közé befért. 3 éves korátol elkezdett kufelylődni s idén, 5 éves kora után hízott meg, augusztzsban mikortol kaptuk Foltoskát meg Kormost.
2019. okt. 6. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Az én drága Cicám, a legöregebb egészen 3 éves koráig nagyon vékony volt, a szekrény s a fal közé befért. 3 éves korátol elkezdett kifelylődni s idén, 5 éves kora után hízott meg, augusztusban mikortol kaptuk Foltoskát meg Kormost.
2019. okt. 6. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!