Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Normális hogy vékony és...

Normális hogy vékony és aránytalan?

Figyelt kérdés

Van egy 12 hetes lány boxerem és szegényke elég vékony a lábai meg hosszúak, pedig egy nap 4-5 alkalommal is kap enni csak hiperaktív és le is mozogja :) Tudom hogy folyamatosan nő és azért ilyen még, csak egyik ismerősömnek azért nem kellett senkinek a kiskutyája mert 4 hónaposan is aránytalan volt.Remélem hogy nincs baj, most voltunk dokinál is és nem mondott rá semmit.

Amúgy ti milyen vitaminokat adtok a kutyitoknak?


2011. febr. 11. 10:19
 1/6 anonim ***** válasza:

Szerintem normális.

Legalább is uncsim boxere is olyan volt :) És ő is kapott napi 4x enni :)

Azóta szépen kikupálódott :)

2011. febr. 11. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én a növekedési szakaszban Cafortant és zöldkagylót adtam.
2011. febr. 11. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat!

Csak azért kérdeztem,mert én meg panzi csonterősítőt vettem csak ez meg lehet gagyi és nem ér semmit...:S

2011. febr. 11. 10:42
 4/6 anonim ***** válasza:

Mutatsz róla képet?*.*

A kedvenc fajtám>.<

2011. febr. 11. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
70%
a kutyeszed még abszolút a növekedési periódusban van, nem kell aggódnod! :) ha megnézel egy tinit (embert) ő is 2-3 évig elég aránytalan tud lenni (hosszú kezek, lábak stb) és idő kell, míg kialakul a végleges testalkat, magasság, arányok. Ez a kutyáknál olyan 2 éves korukig húzódik, addigra lesz "felnőtt". Ebben az időszakban nagyon figyelj oda, hogy sűrűn kapjon enni, de ne túl sokat! különben felnőtt korára rosszak lesznek az ízületei. Nekem nem boxerem van, de én a kölyökkutyumnak szimplán béres cseppet adtam a kajájához (naponta 1x 10 cseppet), de szakértőktől megéri megkérdezni, hogy a boxernek mi a legjobb.
2011. febr. 11. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ne aggódj, én tenyésztem a fajtát, és ilyenkor minidg kiakadtam a sajátjaimon,hogy milyen kis suták, kis őzek!

Fenekük fentebb mint a fejük,kajlák.

Eleve elég sokáig fejlődnek 1éves korig nőlnek,és utána jön a szélesedés időszak,pl a szuka két éves korára éri el a végleges méreteit.


Nincs gond vele, a lényeg h prémium jó minőségű tápot egyen, és akkor vitamin se kell

2011. febr. 11. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!