Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mi lehet a macsekkal? És mit...

Mi lehet a macsekkal? És mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretem a macskám, de borzasztó rossz szokást vett fel pár napja. Ülök a gép előtt, és se szó, se beszéd egyenesen rárepül a laptop billentyűzetére (egyáltalán nem érdekli, hogy ott vagyok), aztán mintha természetes lenne heves mosdásba kezd. Minden nemnormálisságát elnézem, de ez túlzás. Hogyan szoktassam le? (Lehet, hogy már nevelhetetlen?!) Ha egymás után 5x leveszem, hatodjára is felugrik. Tanácstalan vagyok. Nem értem, miért jó ott neki.
2010. júl. 12. 04:40
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

Csatlakozom az elöttem szólókhoz.

Azt akarja hogy vele törődj. Én is ölbe veszem ilyenkor. Ezután dagaszt egy picit, én simogatom, hagyom dörgölőzni, ez úgy két perc. Majd összegömböjödik az ölemben és ott dorombol. Nagyon édes ilyenkor. :)

2010. júl. 12. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Á, az öleben nem jó, azt csak szigorúan akkor lehet, ha épp fel akarok állni. XD
2010. júl. 13. 10:50
 13/13 anonim ***** válasza:
a macskák már csak ilyenek :D
2010. júl. 16. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!