Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit csináljak hogy a macska...

Mit csináljak hogy a macska ne ugráljon fel az asztalra?

Figyelt kérdés

Van egy 1,5-2 hónapos cicám aki nagyon rossz.Szétszedi, jobb esetben feldönti a virágokat, az ágy matracát kikaparja és felmegy az asztalra.

Lelocsolni nem tudom ugyanis szeret fürdeni.(bejön amikor fürdök és a kád szélén ül, néha a kádba ugrik és eléggé meglep ezzel) Próbáltam már levendulát az asztalra tenni de nem sok haszna. (ne gondoljátok bolondnak) de még légycsapóval is próbáltam riogatni, az asztalra csapok vele de semmi.

Mit tegyek ez ellen?



2019. aug. 10. 18:56
 1/7 anonim ***** válasza:
37%
Üssél az orrára.
2019. aug. 10. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Azt még elmondom, hogy nem csak akkor ugrik fel ha eszünk. (akkor nem igazán szokott)
2019. aug. 10. 18:59
 3/7 anonim ***** válasza:
12%
Ki kell dobni a p*csába. Állatnak a házban helye nincs!!! A kérdésed is ezt támasztja alá.
2019. aug. 10. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
24%
Jó korán került hozzád....
2019. aug. 10. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Lakásban vagyok, volt már cicám itt, de ő sosem csinált ilyeneket. Nem vagyok hozzászokva a neveléshez :D

De legalább szobatiszta

2019. aug. 10. 19:24
 6/7 anonim ***** válasza:
83%
Iszonyú cuki lehet a cicc :) én elengedtem az enyémnél az asztalos dolgot, hamar beláttam, hogy esélytelen leszoktatni (az ablak mellett van, és onnan van a legjobb kilátás). Inkább heti 1-2× amikor ott eszünk (ritkán főzök) letörölgetem előtte az asztalt fertőtlenítőszerrel és kész. Idővel le fog nyugodni, még nagyon kicsi.
2019. aug. 11. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Még kicsi, ilyenkor rombol, ugrál, az agyadra megy. Majd lehiggad. Addig is, ha olyan helyre megy, amit nem akarsz, szidd le (ne bántsd!)rakd le onnan, hessegesd el. Előbb-utóbb megszokja, hogy azt te nem szereted, és aztán csak akkor ugrik fel az asztalra, ha nem látod. :)))


Szóval, elképzelhető, hogy teljesen sosem fogod tudni leszoktatni róla. Macska, ez van.

2019. aug. 12. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!