Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A kis 4 hónapos cicám nagyon...

A kis 4 hónapos cicám nagyon rossz evő, de a szalámit (pulykamell sonka, párizsi) kajálná. Adjak neki vagy sem? Szóval a kérdés még egyszer: adjak-e neki szalámit, hogy legalább egyen vmit, vagy fő az egészség, és ne adjak?

Figyelt kérdés

Nos, tudom, hogy ezek nem túl jók a cicának a só(?) miatt, de elgondolkodtam. A megfelelő fejlődés érdekében, a rendes kaja után, amiből evett valamicskét, adjak-e egy kis szalámit?

Leírom mennyit eszik egy nap: reggel kb egy teáskanálnyi konzervet, vagy hozzá sem nyúl, délben két falat főtt húst, este szintén konzerv/alutasakos egy teáskanálnyit eszik. Napközben táp, kb 3-5 szem fogy(megszámoltam, mert nem láttam, hogy fogyna ..).

Na most, eddig kétszer adtam neki reggelire egy fél cm vastag szelet párizsit meg egyszer két vékony szelet pulykamell sonkát és úgy evett, mint akit éheztetnek, miközben egy rahedli kaja ott a tálban.

Szóval a kérdés még egyszer: adjak-e neki szalámit, hogy legalább egyen vmit, vagy fő az egészség, és ne adjak?


2019. aug. 12. 10:32
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

3 hetente féreghajtózom, de közvetlen utána sem szokott semmi változás történni. Férgeket sem láttam benne soha, de amúgy úgy tudom, hogy egy férges állat pont, hogy sokat eszik, miközben sovány.

Ja, kap vitaminpasztát doki javaslatára, meg béres cseppet, de az sem változtatott az étvágyán. Vagyis a neki való étel iránt.

2019. aug. 12. 16:35
 12/12 anonim ***** válasza:
63%
Az nagyon sűrűnek tűnik.
2019. aug. 12. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!