Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Állatok » Macskák

A kérdés

Tu dja valaki mi annak a képnek az eredeti története amin egy megégett anya cica van a kiscicáival? Azt írták az anyacica bement a lángoló épületbe és egyesével kimentette a kicsiket. Tényleg ez történt?

aug. 13. 17:50  Privát üzenet  

A válaszok

Mondjuk segítene a kép...

De valószínűleg ez is csak egy kitalált mese, ahogy a felevéllel fizető kutya is

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 67%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/6Időpont aug. 13. 18:18 Privát üzenet
Volt egy meséskönyvem. Benne volt egy ilyen mese. Az anyamacska abban elpusztult a végén, de a kicsinyeit megmenti. Nem jut eszembe a neve.. Az a mese címe is.

A válaszíró 70%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/6Időpont aug. 13. 22:15 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

A képet nem találom most, de elég népszerű a facebookon. Igazi cicák vannak rajta nem rajzok :)

# 3/6Időpont aug. 14. 09:53 Privát üzenet
Ez így történt, de én úgy olvastam, hogy az anyacica sajnos később meghalt. :(

A válaszíró 88%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/6Időpont aug. 14. 10:46 Privát üzenet
[link]

A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/6Időpont aug. 14. 16:32 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Köszönöm utolsó, erre gondoltam! ^^

# 6/6Időpont aug. 16. 19:20 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Mennyi idő lehet még a szülésig?
Találtunk egy kiscicát? HELP!
Nem szeretem az eredeti hajszínemet (vörös. ), mert folyton piszkálnak miatta, de anya nem engedi hogy befestessem más színűre a hajamat, mert még csak 15 éves vagyok. Milyen...
Ha az édesanya lemond gyermekéről már akkor mikor még meg sem szülte, akkor aki befogadja, mint anya az a papíron is úgy lesz, vagy az eredeti anya neve szerepel majd ott?
Hexina Anyám ne sírj című számának eredeti verzióját valaki ismeri?
Szerette vki az Anya csak egy van c. sorozatot? Tv3-on ment anno eredeti címe Grace under fire.

Kérdések az Állatok rovatbólKérdések a Macskák rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!