Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Békéscsabán keresek elvihető/m...

Békéscsabán keresek elvihető/megvehető kiscicát. Tud. Tok segíteni?

Figyelt kérdés
2010. júl. 13. 08:37
 1/6 anonim ***** válasza:

Az internetről hallottál már? Különösen ez a google baromi hasznos:

[link]

rögtön az első teljes találat elég jónak tűnik. :)

2010. júl. 13. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a lelkes segítséget. Ha alaposabban megnézted volna az általad ajánlott linket, látnád, hogy szeptemberi a dátum...

Ismerem és szeretem a googlet. Azt próbáltam először, de nincs friss hirdetés békéscsabai cicákra...

De azért köszi.

2010. júl. 13. 08:57
 3/6 anonim ***** válasza:

Én miért nézzem meg alaposabban? Nekem nem kell macska. Akkor battyogj el a legközelebbi újságoshoz és vegyél egy aprót, még más megyékét is megkapod. Abban tuti frissek vannak. De a békés online-on is biztos van (nem tudom, mi a címe pontosan), de van ilyen is:

[link]


Nem néztem végig, szóval ha nincs benne macsek, akkor bocs.

2010. júl. 13. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia,


Szerintem próbáld meg a menhelyeket, ott mindig vannak kiscicák, kiskutyák. Valamelyik még szombatonként a piacon is kint szokott lenni önkéntesekkel,( a csarnok mellett oldalt, ahol árulni szokták a kutyákat6macskákat, csirkéket) hogy gazdit keressen nekik, visznek is ki párat "mutatóba". Sok sikert!

2010. júl. 13. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ja, és a menhelyeseket mindig ingyen adják!
2010. júl. 13. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

csabaiallatvedok.hu

Gyönyörű cicáik vannak, akik csak rád várnak.

2010. júl. 13. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!