Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Melyik a leghatásosabb bolhair...

Melyik a leghatásosabb bolhairtó csepp macskáknak?

Figyelt kérdés
Biztos rengeteg ilyen kérdés van, de kíváncsi lennék hogy kinek melyik vált be, és hogy hol lehet kapni. Van egy cicám és szegényben rengeteg bolha van, hiába használom a bolhairtó port amit javasoltak. A válaszokat előre is köszönöm!
2019. aug. 16. 13:55
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Jesszus milyen bolhairtó PORT használsz szegényre?
2019. aug. 16. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Van ilyen, hogy bolhairto por.


Vettem sokfélét nekem mindegyik bevált, tehát én a olcsóbbat veszem ,az Effiprot.


Mondjuk a többi, tovább tart, meg esetleg, fereghajto hatású is.

Viszont nem szeles psektrumu, tehát inkább maradok a tablettanal.

2019. aug. 16. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2019. aug. 16. 14:39
 4/6 anonim ***** válasza:
Én kölyökként csak a frontline sprayt(bolha, kullancs, tetű, atka) mertem alkalmazni, 1 éves kora óta frontline combo spotont használok. Benti cica, van kutya is, rá advantix van, csak az vált be, így egyikben sem volt még semmi, kivéve amikor ide kerültek hozzám, azóta tiszták.
2019. aug. 16. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Bolhaallergiás cicára nekünk eddig az Advantage vált be, egyetlen hátránya, hogy kullancsra nem jó.
2019. aug. 16. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mi Broadline-t használunk. :)
2019. aug. 17. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!