Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Nem eszi meg a cicám húst mit...

Nem eszi meg a cicám húst mit csináljak?

Figyelt kérdés

11 hetes kiscica,eddig meg ette a csirke húst,de mostanában csak a nedves tápot és a száraz tápot.

Baj az,hogy ha nem adok neki húst ,csak tápot?

A húst csak felforraljuk nem főzöm meg.



2019. aug. 18. 15:58
 1/6 anonim ***** válasza:
75%

Nem baj, csak gazdaságtalan. Az én cicóim hetente kapnak nyers húst, nemcsak dobozos tápot. Ha hosszú ideig kapják a dobozosat, arra is ugyanúgy rá fognak unni. Tehát érdemes cserélgetni az eledeleket.

Gondolj bele: ha te is mákostésztát ennél életed végéig, megunnád igen hamar, hiába a kedvenc kajád.

2019. aug. 18. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem próbáljatok meg neki változatosabban adni. Vagy cserélgessétek.
2019. aug. 18. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Nálam 6 éves és csak kétféle tápot hajlandó enni. Bármilyen húsra undorral néz, majd rám kérdőn, mivel akarsz mérgezni.

Amit hajlandó megkóstolni az egy fűszeres, füstölt sonkaféle, de abból is csak egy körömnyi darabkát.

2019. aug. 18. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Próbáltad keverni a húst a konzervvel?

Esetleg meg lehet próbálni,hogy a konzerv nagy húskészítményeit kiveszed és rendes húst raksz helyette a szószba/vagy csak a húsra öntöd a szószt.


Egy dolog: az én macskáim jobb szeretik ha a hús (főtt csirkecomb bőrtrlen és csontozott) apró csíkokra szaggatom. Nem tudom miért,de tetszik nekik ha nem kell nekik szédszedni a nagyobb darabokat.

2019. aug. 18. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha minőségi az a macska száraz táp, akkor az is megfelelő. Például a Purizon ilyen.
2019. aug. 20. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha minőségi a táp is és a konzerv is, akkor nem baj. Az enyém sem hajlandó megenni a húst, csak nagyon ritkán és keveset, szóval kapja a száraz-nedves macskakaját és passz. A lényeg, hogy nagy hús és kevés gabonaarányú tápot válassz, konzervből is olyat, ami minimum 50% húst tartalmaz.
2019. aug. 21. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!