Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért nem eszi meg a friskiest...

Miért nem eszi meg a friskiest a cicám?

Figyelt kérdés

Előzőleg purina onet kapott, azt eleinte nagy duzzogva, de mindig befalta. Most friskiest kap, ebből néha ropogtat, de már csak ha nagyon éhes, általában a kóbor macskák eszik meg...

Még gyerek, de nagy cicáknak való tápot vettünk, vagy 2 kilósat, hogy az majd jó sokáig kitart:DD

Badarság volt, először kicsit kellett volna kóstolónak, most már mindegy.

Hogy tehetném szerethetőbbé számára? Reggel, este kap alutasakos eledelt, a tápot enné napkozben, meg éjszaka ha megéhezik.



2016. okt. 4. 21:39
 1/6 anonim ***** válasza:

A macskák nagyon válogatósak , képesek napokig nem enni ha olyant kapnak ami nem ízlik nekik.

A purina ONE után egy ilyen táp nagy minőség különbség ráadásul ha hosszú idő alatt fogy el megváltozik az illata ,és már nem olyan vonzó a cicádnak.

2016. okt. 4. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Lehet azért nem eszi,mert még kicsi a felnőtt táphoz.Kölyöknek junior táp kell.De az is lehet,hogy nem ízlik neki.Próbálj más márkát.Az enyém is csak egy félét eszik meg.
2016. okt. 4. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Persze, ezután visszatérünk a one-ra szerintem, csak ugye ennek valamivel kedvezőbb volt az ára :)

Addig is nincs valami ötletetek, hogyan kedveltethetném meg vele?

2016. okt. 4. 22:03
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem megkedveltetni szerintem sehogy.De ha nem adsz neki mást,meg fogja enni,ha éhes lesz.
2016. okt. 4. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A kölyök táp szerintem valamivel puhább is, hisz még alig van foguk. Az enyém száraz tápot alig eszik, akkor se ha éhes, mert nehezen eszi, én meg nem erőltetem, kap alutasakosat. Abból se mindet, ő pl csak a szárnyasféléket hajlandó megenni, inkább nem eszik egy napig, de ott hagyja megrohadni a kaját. Felesleges erőlteni, ezt nyeld be tanulópénznek. :) Legközelebb kis kiszerelést vegyél, és ha ízlik neki akkor jöhet a két kilós verzió.
2016. okt. 5. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Igaza van a cicádnak, azt kell mondanom. A Friskies iszony pocsék táp, a mi macskánknak ráment pár foga, mert fogköves lett tőle, de az állatorvos is csak fogkőleszedéskor látta, hogy alatta elrohadt, betályogosodott nem egy fog. Mi ott szakítottunk az ilyen tápnak nevezett szemetekkel.

(Azóta nyerskoszton él a cica, fogköve sincs, szájszaga és szőrhullása is elmúlt.)

2016. okt. 5. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!