Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miben vigyem a cicámat állator...

Miben vigyem a cicámat állatorvoshoz?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy hamarabb bekellett volna szereznem egy macskaszállítót. Akartam venni, de közelben nem tudtam, nem volt sehol. Ha rendelek, az későn jön meg, őt most kell vinni. Miben vigyem? (kocsival mennénk) Nagyon "gáz" ha egy dobozba viszem? Vagy valami jobb ötlet/tippek?
2010. júl. 13. 13:16
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Én mindenhova fonott kosárban viszem, amit előtte valamilyen kisebb takaróval kibélelek =D xD
2010. júl. 13. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Hát akkor vidd dobozban, csak kapjon levegőt, és ne cipősdoboz legyen. :D

Szerintem kibírja, utána majd jutalmazd meg a fáradozásaiért. Kézben semmiképp ne vidd, mert szétkarmolja a kezed.

2010. júl. 13. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
nem baj ha dobozban viszed szerintem. de egyébként miért nem hivjátok le az állatorvost? De bebugyolálhatod egy plédbe is ha nyugodt természetü.
2010. júl. 13. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
doboz jó, csak vágj rá lyukakat
2010. júl. 13. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan viheted egy a cica méretének megfelelő dobozban is, de akár egy táskában is, amelyik kényelmesebb. Gyerekkoromban nem is léteztek még kisállatszállító dobozok, mindenki fonott kosárban, nagy dobozban vagy éppen sporttáskában vitte a cicáját orvoshoz. Arra vigyázz, hogy elég friss levegője legyen!
2010. júl. 13. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
KOsárban csak akkor, ha 100 százalék, hogy nem ugrik ki. A legszelídebb cica is megijedhet utcán, idegen környezetben. Én a cicámat dobozban vittem, de vigyázz, azon túl, hogy levegőt kapjon, jól kösd meg, mert hihetetlen, hogy ki tud bújni, ha akar - egész (gyalog) úton nyomkodtam vissza a buksiját, és idegeskedtem, hogy el ne szökjön (ő meg nyávogott végig). A váróban kivettem a dobozból, ott szépen megmaradt a kezemben.
2010. júl. 13. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Még annyi lenne, hogy sajnos nem hajlandó vizet inni. Félóra oda az út, meg vissza is. Ott is várni kellesz... Nem fog ebbe a melegbe kiszáradni? Vizet hiába fogok neki adni, nem fogja meginni. Vigyek tejet?

2010. júl. 13. 13:55
 8/9 anonim ***** válasza:
Pedig csak meg kéne innia a vizet, én azt olvastam, hogy a cicáknak a tej ételnek és nem folyadéknak minősül.
2010. júl. 13. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

De ha nem issza meg, nemsokmindent tudok vele csinálni! :(

Próbáltam már, hogy csak azt kapott. Odament az itatóhoz és amikor meglátta, hogy víz van benne nem is foglalkozott vele. Pedig már sok mindent próbáltam!

Az enyémnek szerencsére nem megy a hasa tőle.

2010. júl. 13. 16:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!