Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ma visszük a cicámat az...

Ma visszük a cicámat az állatorvoshoz, hogy kiszedjen egy olyan légpuska golyót ami a nyakánál lévő bőralá fúródott be. Megkértük a dokit, hogy csak érzéstelenitse. Elő kell készülni valahogy, vagy csak vigyük el?

Figyelt kérdés
2009. júl. 3. 14:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
81%
Ki az a barom aki meglőtte?? Én biztos feljelenteném. Az állatkínzást keményen büntetik. Bocs hogy nem a kérdésre válaszolok, de ez felháborító!
2009. júl. 3. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem hívd fel a dokit és megmondja. Aki meglőtte azt meg jelentsd fel. Én cicámnak a szemét lőtték ki régebben, kapott is érte rendesen.
2009. júl. 3. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Feljelentenénk, csak nem tudjuk ki volt az. Szegény cicámnak meg szerencséje volt, hogy nem a fejét találta el.
2009. júl. 3. 15:14
 4/11 A kérdező kommentje:
Elvittük. érzéstelenítővel megcsinálta, szerencsére elég volt egy kicsi vágás. KisCirmi végigfeküdte az egészet. A doki megdicsérte, és azt mondta, hogy ritka az ilyen nyugis cica. :)
2009. júl. 3. 17:32
 5/11 anonim ***** válasza:
91%
1. vagyok. Nagyon örülök hogy ilyen jól viselte! Jobbulást a cicusnak!
2009. júl. 3. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszi a jókívánságot, amint, hazaértünk a dokitól, elkezdett játszani, tehát már jól is van :)
2009. júl. 3. 21:02
 7/11 anonim ***** válasza:
84%
Ismeretlen tettes ellen kell tenni a feljelentést, a golyó alapján pedig megtalálható az adott vadásztársaság és az elkövető.
2009. júl. 6. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
76%
igen kell ismeretlen elkövető ellen feljelentést tenni, te légpuska lövedéket nemlehet úgy 100%-osan kötni egy légpuskához mint egy rendes fegyvert egyébként meg milyen vadásztársaságra gondolsz, ami légpuskával lő macskákra? inkább egy alkesz vagy egy kamasz..
2009. dec. 25. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Sok ilyen eset van sajnos, csak ezek nem publikusak. Arra gondoltam, ha olyan terület közelében lakik a gazdi pl. Mivel Mo.-on élünk, ezért a vadászokra is érvényes, hogy 90% hülyére jut 10 % normális. Természetesen lehet részeg gyökér vagy bárki más is. A rendőrség dolga kideríteni.
2009. dec. 26. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Vadászok nem használnak (Magyarországon) légpuskát.
2011. okt. 10. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!