Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Van okom aggódni a cicám...

Van okom aggódni a cicám miatt? Ma elvittem a cicámat egy új állatorvoshoz(mármint hogy nem ahhoz aki előtte oltotta), hogy megkapja az éves oltást..

Figyelt kérdés
Erre a doki kijelentette, hogy fekélyek vannak a nyelvén, és ne oltsuk be hanem várjunk 1-2hetet, mert aminek ez a tünete lehetne az ellen be van oltva, és nem tudja hogy miért lehet ez.A cicámon semmi baljós jelet nem láttam, ugyanúgy eszik, játszik. Nagyon megijedtem és elvittem a régi állatorvosunkhoz, aki meg azt mondta hogy azok ne fekélyek hanem az ízlelőbimbók kicsit megduzzadtak, de ez normális, és semmi baja a cicának, be lehet oltani.Nem tudom hogy akkor most mi a valóság és ez nagyon aggaszt.
2008. dec. 18. 18:40
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Ha fekélyes a cica nyelve, nem eszik azt elhiheted. Sebes és fáj neki. A neten tudsz fotót nézni, hogyan is néz ki. Ha viszont valóban fekélyes, javaslom, hogy főzz neki gyógyteát (csalán, zsurló) és injekciófecskendővel rendszeresen öblítsd le a nyelvét. Mi már ezt egyszer csináltuk.
2008. dec. 18. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!