Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért csinálja ezt a macska?

Miért csinálja ezt a macska?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Az utóbbi időben (amióta talán nyár van) a macskám sokkal bújósabb, ragaszkodóbb típus lett (nem csinál olyan dolgokat, mint amikor tüzelt), valamint van egy kispárnája, amiben régen macskamenta volt, azzal játszik még plusz hurcolássza mindenhová, valamint sokszor felviszi az ágyamra és elkezd nyávogni.

Talán eljött nála az a pillanat, hogy megbízott bennem teljesen (3 éve van nálunk, előtte kóbor cica volt), vagy csak simán előtört belőle az anyai ösztön?



2019. aug. 23. 23:22
 1/4 A kérdező kommentje:
Valamint mindig velem alszik, pluszba, ha simizem, néha magáhozszorítja a kezem és elkezd harapdálni (gyengén) meg rugdosni.
2019. aug. 23. 23:47
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

A harapás-rúgás csak játékból van, viszont ők sajnos nem érzik, hogy mi az a pont, amikor nekünk már fáj :)


Az egyik macskám mostanában szintén bújósabb lett. Korábban soha nem jött oda hozzám, bújt belém és dorombolt, mintha nem lenne holnap, mostanában meg sokszor. Nem is értettem eleinte, hogy miért csinálja. Lehet, hogy tényleg csak most jött el nála a pillanat, hogy igényli a társaságod.

2019. aug. 23. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Igen, én is nagyon csodálkoztam, ugyanis Mázli nagyon félénk meg makacs cicus (lehet bántották őt előttünk), és kb csak nekem meg húgomnak engedi a simit, viszont most nagyon ragaszkodóbb meg nyávogósabb lett. Például amikor beszélek hozzá, ő "visszanyávog"
2019. aug. 23. 23:59
 4/4 anonim ***** válasza:
Az csak jó :) Minél többet beszélsz (vagy nyávogsz) hozzá, ő is annál kommunikatívabb lesz. Lehet, hogy nem értitek egymást, de attól még beszélgettek, és mindketten jól érzitek magatokat ettől. Egy idő után meg már ismerni fogod, hogy milyen nyávogás mit jelent és mit szeretne
2019. aug. 24. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!