Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogyan frissíthetem fel a...

Hogyan frissíthetem fel a vadászgörényem? és miért alszik ennyit?

Figyelt kérdés
ebben a hihetetlen melegben szegény görim egész nap csak fekszik és valahogy szeretném felfrissíteni. többször cserélek neki vizet és árnyékban van. a kis hülye ráadásul még a takarója alá is bebújik :) és szerintetek az normális, hogy ennyit alszik? tudom, hogy éjszakai állat inkább, de akkoris.
2010. júl. 13. 20:07
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem volt még görcim, úgyhogy csak tippeket tudok adni, ami más állatkáknál bevált.

Fagyassz le margarinos dobozban vizet, és azt tedd oda neki, így ha melege van, azt tudja nyalogatni. Vagy fagyassz le jégakkukat, és tedd a ketijébe (ha ketije van)!

2010. júl. 13. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszi :) megpróbálom
2010. júl. 13. 22:05
 3/5 anonim ***** válasza:
Igen ez jó ötlet,de nem lehet,h éjszaka randalírozik,és azét lusti?[mellesleg ez nem macskás kérdés...]
2010. júl. 14. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
úú nem láttam, hogy van macska kat. :D
2010. júl. 14. 20:31
 5/5 anonim válasza:
Mi a macskáinkat kicsit beszoktuk vizezni...a tappancsukat hasukat meg ott ahol ritkább a szőr....jól lehűsíti őket:)
2010. júl. 15. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!