Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Három hetes korban a Macskanát...

Három hetes korban a Macskanáthát túlélheti a kiscicám?

Figyelt kérdés
Kb egy hete találtam két kiscicát amikor a kutyámat vittem sétálni,már alig mozogtak, hazahoztam őket.[ Valami gyökér kidobta őket] A szemuk még mindig be van gyulladva, pedig kamilláztam. Most volt nálunk az állatorvos és kapott antibiotikumos szurit és egy szemkenőcsöt. Azt mondta h. elkapták a macskanàthàt a legyengyült immunrendszerük miatt. Ma még nem is tudott enni, kiköpte a macskatápszert. A szívem szakad meg érte, de nem tudok mit tenni. Van esély rá hogy túléli a kis pöttöm? Van akinek volt ilyen ?

#macska ##macskanàtha ##mentettcica ##állatorvos
2019. aug. 27. 11:07
 1/5 anonim ***** válasza:

Persze, hogy van esély. Simán felépülnek.


Mennyi idősek?

2019. aug. 27. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Joó,most olvasom.
2019. aug. 27. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha jól értem, hogy egy hétig nem látta őket az orvos, csak kamillázgattad a szemüket (ami amúgy baromira nem ér semmit, a dokik lebeszélnek róla), és csak most látta őket orvos... nos, az _nagyon_ rontja a túlélési esélyeiket.

Ha azonnal elvitted volna őket dokihoz, akkor jó eséllyel túlélik, így viszont már lutri, hogy az eleve gyenge beteg szervezet hogy reagál.

Próbálj beléjük diktálni tápszert, vizet, sajnos ez most 0-24es jàték, ha azt akarod, hogy túléljék. Van rá esély, de nem lesz egyszerű menet.

2019. aug. 27. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igen sajnos csak egy hét mulva jött az orvos, mert miután hazavittem őket megetettem este és másnap már nyávogtak, mászkáltak, semmi jelét nem mutatták bármi betegségnek, a szemükön kívül,amiről azt gondoltam hogy (a törmelékben találtam) csak belement a kosz,ezért gyulladhatott be :( , tegnap este óta nagyon rossz a helyzet,
2019. aug. 27. 14:43
 5/5 anonim ***** válasza:
49%
Nem hiszem, hogy megmaradnak. Talált macskát én mindig egyből elviszem a dokihoz megvizsgáltatni. A kijárós dokik meg köztudottan kb. sz4rt sem érnek. Esetleg ha elvinnéd őket egy normális rendelőbe!
2019. aug. 27. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!