Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Véletlenül megrúgtam a cicámat...

Véletlenül megrúgtam a cicámat, meg fog nekem valaha is bocsátani?

Figyelt kérdés
Este kimentem az udvarra megnézni a csillagokat. Elmerengtem és közben valamit éreztem a lábamnál, azt hittem egy bogár szóval picit megemeltem. És éreztem hogy szegény cicámat rúgtam meg. Nem olyan erősen, de biztos fájt neki. Utána persze odamentem hozzá bocsánatot kérni, de odébb futott. Ma mentem neki adni kaját, de éreztem hogy nem bízik bennem annyira. Alig engedte hogy megsimogassam :( Vissza fogom nyerni valaha is a bizalmát?
2019. aug. 27. 13:23
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Persze, el fogja felejteni.
2019. aug. 27. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Aabbgfggfgf válasza:
74%

Szerintem ideje új cica után nézned xD.

De most komolyan őszinte választ vársz?

2019. aug. 27. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Ne aggódj, elfelejti.


Egyszer megsimogattam a cicám, amikor valami régi szar pulcsi volt rajtam (kertben dolgoztam), és hát az elektromosság megcsípte a kis fülhegyét. Én magam is éreztem. :)


Pár napig iszkolt, ha csak a közelébe mentem (kivéve etetés ugye), aztán elfelejtette, és kérte a simijeit.

2019. aug. 27. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
49%

"Utána persze odamentem hozzá bocsánatot kérni"

Te azt hiszed, hogy a macska megérti, amit mondasz neki?

2019. aug. 27. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
69%
Össze sem kapcsolja feltétlenül veled. Én egyszer ráléptem véletlen a cicám lábára, és később bosszút állt, megtámadta a levetett cipőm az előszobában.
2019. aug. 28. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!