Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Van esély, hogy valaha többet...

Van esély, hogy valaha többet látom és megtudjam őket simogatni?

Figyelt kérdés
Kb 3hete láttam 2éhes cicát a tömbünk elött. Nem jöttek oda hozzád,féltek. Miután felmentem eltűntek, de tettem ki egy kis vizet és kaját hátha fogy. Reggelre minden "eltűnt". Nem láttam őket azóta, de a kaja amit aznap ki rakok elfogy. Kb 1hét után láttam még egy cicát és láttam,hogy eszi ;) de ő se engedett közel magához és őt se láttam azóta (kb 1-2hete) . Kérdésem, hogy ha kitartóan etetek, vajon többet fogom őket látni, illetve egyszer megbíznak bennem?
2019. jún. 17. 18:39
 1/5 anonim ***** válasza:
36%
Nem...:(
2019. jún. 17. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Háát, a kajára mennek, az biztos, de ahhoz, hogy benned bízzanak, azt kéne látniuk, hogy tőled jön a kajcsi. De nagyon szép tőled, hogy idegen cicákról gondoskodsz:)
2019. jún. 17. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Hàt. Ha generàciók óta vadcicàk, sose érintette őket emberi kéz, akkor sok esélyt nem làtok arra, hogy meg tudd simizni őket.
2019. jún. 17. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Valójában maga a simizés nem fontos, csak hogy legalább többet e látom őket :)
2019. jún. 17. 20:07
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Őszintén? Mivel utcamacskàk, fogalmam sincs. A kerti kutyàk fogaitól elkezdve, a betegségeken àt teherautó kerekeiig mindenféle veszély leselkedik ràjuk, semmi nem garancia hogy làtod őket. Lehet hogy holnap igen, az is lehet hogy két èv múlva is ott lesznek senki sem tudja.
2019. jún. 17. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!