Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A nyers krumplihéj okoz...

A nyers krumplihéj okoz gondot a cicáknak? Kilopták a kukából, és vígan ették, legalább egyet fejenként megették.

Figyelt kérdés
2019. aug. 27. 20:33
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Ez a krumplievés egy mánia náluk. Reggel egy megrágcsált krumplit találtam a konyhában, a darabok pedig sehol.


Valamiért vegetáriánus a csapatom úgy tűnik, vagy csak a krumpli jön be ennyire nekik...

2019. szept. 3. 10:55
 12/14 anonim ***** válasza:

Lemaradtam a veszekedésről, de azért szeretném bejelenteni, hogy van olyan TÁP macskáknak, amiben burgonya található. És rá is van írva a csomagolásra.


Nem tudom, hogy okozhatna a krumpli hasmenést.


A macskák és növények közötti összefüggésekről, pedig annyit szeretnék írni, hogy vannak a macska számára mérgező növények. Ezek közt nem szerepel a krumpli.

Ezekről a mérgező növényekről, például szobanövények, vagy kerti virágok is vannak közte, vannak listák a neten. (Macska mérgező növények, így kell keresni). Szerencsére, mindegyik lista más, egyik sem teljes, így mindet el kell olvasni, és össze kell fésülni, és hallgatni kell rájuk!!!

Na az ott lévő növényektől lesz bajuk a macskáknak.

2019. szept. 3. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
A nyers krumpli okozhat náluk emésztési zavarokat, ha sokat fogyasztják. A főttel nincs gond.
2019. szept. 4. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
2020. szept. 7. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!