Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Macska nyers etetéses menü?

Macska nyers etetéses menü?

Figyelt kérdés

Nem másra lennék kiváncsi, mint hogy akik nyers hússal prey vagy barf módszer szerint etetik a cicáikat, azok az elmúlt héten hétfőtől péntekig miket adtak nekik...


Előre is köszönöm!



2019. jan. 21. 09:40
 1/10 anonim ***** válasza:
5%
Egér, veréb, galamb, egér, egér, patkány, kiscsirke
2019. jan. 21. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
húst, halat, tojást, túrót, májat, levesből apró csontokat, főtt sárgarépát
2019. jan. 22. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
10%
Én nem ismerem ezeket a nagynevű újhippi etetéseket. A macska a kertben nyerset eszik,amit összefogdos az nyers. Ezt semmilyen műetetés nem tudja utánozni,a macskának a vadászat izgalmát egy tál kész kaja nem adja vissza. Nekem kapnak mindent ami marad és ehetik a fogott mellé,azt általában úgysem eszik meg csak behozza. Sült halat,hurka kolbász héjat,főtt tojást,főtt csirkét,szalonnamaradékot,tejet (nem hasmenősek),tejfölt és zöldségeket is meg húsleves levét,pörköltből a disznóhúst stb. Istenkirályul érzik magukat,télre olyan tömött,fényes bundájuk lett hogy csak néztem.
2019. jan. 31. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%
A 3. legalább józanul gondolkodik.
2019. febr. 3. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

- "macska a kertben nyerset eszik,amit összefogdos az nyers"

Remélem egyik szomszéd sem tesz le egérmérget a környéken.


- "Ezt semmilyen műetetés nem tudja utánozni"

Gondolom van egyszerre állatorvosi, élelmiszermérnöki, valamint diedetikus diplomád is. Mellette pedig kanadai gazda vagy.


-A tejtől 100%, hogy megy a hasuk, mivel MINDEN felnőtt macska laktózérzékeny. Ez orvostudományi tény!

Vagyis fosnak, csak nem látod, mert elhagyják a telked amit egyébként a törvény tílt...


Ha nyers disznóhúst is kapnak, vagy szalonnát akkor pedig előbb vagy utóbb elkapják az Aujeszky-betegséget.

2019. febr. 3. 12:01
 6/10 anonim ***** válasza:
37%
a legutóbbi macskám 15évig élt. Mesélj még. és kölyökkora óta így élt nálam.
2019. febr. 3. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

15 év egyáltalán nem sok egy macskánál az enyém most 21.

És az élet hosszúsága és minősége 2 külön dolog.

2019. febr. 3. 13:17
 8/10 anonim ***** válasza:
40%
A kérdezőnek nem, hogy macska, állat sem való. Olyan kis önérzetes. Koma, falun nem görcsölnek azon, hogy milyen mű kajával etessék, és egyik sem beteg. Az én macskám szereti a pudingot és mivel szobatiszta, látnám, ha fosna. És láss csodát, nem fosik.
2019. febr. 4. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Nem önérzetes vagyok, csak normális ember. Te viszont egy elmebeteg, pszichopata bünöző!


Mondom, hogy van egy 21 éves macskám, aki amióta nálam van csak "mű" kaját eszik (80% minőségi hústartalommal), de most van egy új kicsi és elgondolkodtam a BARF-on, csak hát nem jött nagyon használható válasz...

2019. febr. 4. 09:54
 10/10 anonim ***** válasza:
Szerintem a fb-on keress ra. BARF elvekaz alapoktol...tobb hasznalhato tanacsot kapsz majd ott ;)
2019. febr. 4. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!