Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A macskám a lábamon akar...

A macskám a lábamon akar örömet szerezni magának, mit csináljak?

Figyelt kérdés

2 éves ivartalanított kandúr cicám kb 3 hónapja vette fel azt a szokást, hogy ha ki van nyújtva a kezem vagy a lábam, akkor megpróbál ráállni mind a 4 lábával. Amitől az történik, hogy a hátsó jobb lábát felrakja, a balt utána rakná, de lecsúcsik a jobb és kezdődik a dolog előlről. Először azt hittem, hogy játszik és csak heti egyszer fordult elő. Viszont egyszer mindeközben elkapta a csuklómnál a bőrt és csak tartotta a fogai közt. Ekkor jöttem rá, hogy nála ez szexuális vizelkedés. Utána volt, hogy nem ráállt, hanem fölé. Azóta ha ilyen volt, akkor leállítottam. Viszont egy hete rájött arra, hogy ha ezt akkor csinálja amikor alszom, akkor nem ébredek fel rá olyan könnyen. Persze ha felébredek, akkor is le állítom, de bármikor ha ledőlök, akkor erre számítanom kell és nagyon idegesít.


A neten azt olvastam, hogy ez gyakran előforduló viselkedés. De a gyógyszeres kezelés kívül nem láttam más megoldást.



2019. szept. 1. 17:18
 1/4 anonim ***** válasza:
Enyém is ezt csinálja.
2019. szept. 1. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
26%

Csak sima büntit kap, az nem jó.


Fújd arcon spriccolóval, vagy erőteljesen suhints felé egy palackkal, ami tel van kavicsokkal (vigyázz, hogy ne üsd meg, hozzá se érj vele - az elrettentés a cél, mert elég hangos és ijesztő)


Legyen "bekészítve" a takaró alatt, és tettess mély álmot. Ha elkezdi, azonnal ijessz rá.

2019. szept. 2. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Egy műanyag zacskó rezegtetése is hasznos megoldás, annak a hangjától is irtóznak, hamar le fog róla szokni, hogy a lábadat cicerélje.
2019. szept. 2. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
40%
Én ha rosszat csinálnak v spriccelek( ez az enyhébb bünti), vagy rácsapok a seggükre, második alkalom nem nagyon van ilyenkor, okosak.
2019. szept. 2. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!