Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Elég lesz az egyiket elvinnem...

Elég lesz az egyiket elvinnem vagy mindet vinnem kell?

Figyelt kérdés

Van 4 cicám és úgy gondolom atkás a fülük.

Csütörtökön vinném orvoshoz,de csak az egyiket. Megmutatnám a dokinak,hogy ilyen az összesnek a füle és kérek rá cseppet. Természetesen ha olyan kezelést választ ahol szükséges a macska jelenléte akkor beviszem őket is.

Azért gondoltam,hogy csak az egyiket mert ő még kölyök(5 hónapos),barátságos és már többszőr találkozott a dokival. Viszont a többi három cica felnőtt és az idegenekkel szemben félénkek,morognak,harapnak.

Elég lesz nekik az is ha majd ivartalanításra viszem őket.

Nem mellesleg csak egy szállítóm van.


2019. szept. 2. 13:53
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Elég ha csak az egyiket viszed, viszont az oltásokról semmit nem írtál. Muszáj lesz legalább a kombinált oltást beadatni az összesnek. Ekkora macska közösségben ha bekerül a vírus, mind beteg lesz és akár halálos kimenetele is lehet.

Szerintem 2 macska is mehet a szállítóba, amíg picik

2019. szept. 2. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Oltásaikat megkapták mindannyian.

De új doki van akit nem ismernek a nagy cicák így félni fognak tőle.

Az a gond,hogy már próbáltam két cicát a szállítóba,de csak nagyon szűkösen férnek el.

2019. szept. 2. 14:19
 3/3 anonim ***** válasza:
A dokitól kérdezd meg telefonon előre. Én úgy tudom, mindet kezelni kell, de nem muszáj egyszerre, lehet egymás után is, csak rövid időn belül.
2019. szept. 4. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!