Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Állatok » Macskák

A kérdés
Manócska1 nevű felhasználó kérdése:

Cicánkban ma délelőtt vettünk észre két kullancsot. Az egyiket kikaparta magának, a másik viszont még benne van. Holnap reggelig lehet baja?

Állatorvos igérte de nem tud jönni. Holnap reggel viszem át hozzá. Addig lehet baja? Azt mondta a doki, ha fertőzött volt a kullancs akkor már úgyis mindegy. Ez mit jelent?

Keress kérdéseket hasonló témákban: kullancs, macska

okt. 9. 19:45  Privát üzenet  

A válaszok
Én mindig azonnal kiveszem, akár macskában, akár bennem van. Nem is bírnám ki, hogy nem. Nem árt megtanulnod, hogyan kell kiszedni, igazán nem nehéz s ha beleszakad, akkor is jobb, mintha megszívná magát, kiesne és kismillió kiskullancs születne.

A válaszíró 76%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont okt. 9. 20:07 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

köszi,de holnap reggelig már nem lesz baja?

# 2/3Időpont okt. 9. 20:12 Privát üzenet
Azt jelenti hogy ha fertőzött volt a kullancs akkor a macskádba már benne van a betegség akár kikaparta akár holnap ő szedi ki. Bár nem értem miért vársz az állatorvosra. Jól néznék ki ha még ehez is orvost kéne hívjak. Lehet venni ilyen kullancs kiszedőt nagyon egyszerű és olcsóbb mint mindig az orvost hívosgálni. Van annak fontosabb dolga pl egy beteg cica ellátása.

A válaszíró 71%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/3Időpont okt. 10. 07:48 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Jár valaki olyan iskolába ahol egyik héten délelőtt, másik héten délután van tanítás?
1 hónapja merckformint szedek, miért van az, hogy egyik nap egész délelőtt remegek, másik nap semmi bajom?
Egy éve minden este durum tésztát eszem hússal meg zöldséggel Ez az egyik baj. A másik, hogy minden reggel délelőtt és délután sok felvágottat eszem és minden délben sok húst....
Még délelőtt netteztem, délután a nettre való csatlakozáskor csak hibaszám a kiírás, és nem sikerült. Egy másik gépből kivettem a hálózati kártyát, ami állítólag kinyírta az...
Nem rendelkezem érvényes tb-vel kb 2 hónapja, és el kellene mennem fogászatra mert bedagadt a fél arcom a fogamról, de a körzeti fogorvos délelőtt rendelt, ha elmegyek egy másik...
Szülők (és gyerekek)! Ti hogy vélekedtek arról hogy egy 17éves lány a barátnőjével elmegy délelőtt otthonról, és aztán este egy megbízhatónak mondott fiunál alszik egy másik...

Kérdések az Állatok rovatbólKérdések a Macskák rovatból

Minden jog fenntartva © 2018, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Sitemap | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!