Kezdőoldal » Állatok » Macskák » SOS? Meglehet menteni a...

SOS? Meglehet menteni a cicakat, vagy mar csak az egyiket? Tobbi lent!

Figyelt kérdés
kaptam 2 cicat , az uton , es adtam nekik tejet , de az egyik levan gyengulve , az vajon megdoglik ? a masikat ha behoznam a panel lakasba a melegbe es adnam tovabb a kajakat , akkor megmaradna ? vagy kell nekik az anyatej?? meg csak most nem reg nyilhatott ki a szemuk :(

2016. szept. 24. 13:34
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
behoztam az egyiket , de tele volt bolhaval es nem tartottam meg :((
2016. szept. 24. 14:01
 2/19 anonim ***** válasza:
Tehéntejet NE adj nekik! Macskáknak való tejpótló tápszer kell, de állatorvoshoz ha elviszed őket, segíteni fog ebben.
2016. szept. 24. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Ha jól értem akkor ezek szerint vissza tetted őket oda ahol találtad? Tehàt kiraktad őket valahova a lakàsból...mikor meglàttad, hogy bolhàs.
2016. szept. 24. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
igen , sajnos . bolhas es sok van benne es feltem hogy megtelek bolhaval :( nekem volt cicam de elvittem apumhoz ... es ezt sajnaltam , felneveltem volna
2016. szept. 24. 16:10
 5/19 A kérdező kommentje:
a ferjem haragudott kicsit mert bolhas , azertt is tettem ki ! behoztam es megfurosztottem , es akkor lattam hogy sok van benne , miutan kitisztult a szore
2016. szept. 24. 16:10
 6/19 anonim ***** válasza:
akkor most apudál van ez a két kiscica?
2016. szept. 24. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
most olvasom, hogy kitetted, szóval a régi cicád van apudnál
2016. szept. 24. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Hívd fel a tetovált állatmentőket és mond meg nekik hol vannak
2016. szept. 24. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Nem volt szép tőled hogy vissza dobtad őket az utcàra, ha ennyire sajnàlod őket hívd fel a noé- t vagy ahogy előttem is írtàk a tetovált állatmentőket
2016. szept. 24. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Valahol tényleg jelezd, facebookon is van több cicamentős oldal, mert jóérzésű emberek még tudnak segíteni rajta, neki!!!
2016. szept. 24. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!