Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Másnak is rengeteget eszik a...

Másnak is rengeteget eszik a macskája/macskái?

Figyelt kérdés
El vagyunk képedve. 2 macsek van, MINDEN reggel befalnak kb fél kiló húskonzervet, de délben már kuncsorognak a kajáért, és sokszor még vacsorát is kapnak. Mennyi egy macska, 3 kiló? Én 100 kiló vagyok, férfi, de nem tudnék megenni fél kiló húst. Szerintem egy nap alatt összesen nem eszek ennyit. És amúgy miért esznek ennyit a macskák? Nem sajnáljuk tőlük, csak szinte hihetetlen.

2019. szept. 20. 20:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is kettő van, pont ilyenek, egyáltalán nem kövérek, és kapnak vacsorát is. Sőt szerintem ha 2 óránként adnék enni, akkor azt is megennék.
2019. szept. 20. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
58%

És utána nem hányja ki azonnal?

Nem, máshol nem eszik ennyit egy macska. Nem is kap, ami azt illeti. Ti hogyan jutottatok el odáig, hogy ilyen mennyiséget adtok nekik?

Az is lehet amúgy, hogy férgesek, az fel tudja borítani az emésztést.

2019. szept. 20. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Az enyém nem eszik sokat, reggel és este a 100 grammos tasakos kajának kb. a felét-harmadát kapja meg, és egy kis szárazat, de ritkán eszi meg az összeset. Nap közben, ha eszek valami olyat, amit szeret, akkor adok neki belőle egy kicsit, kis darab csirke, uborka, stb. és van neki fű kitéve, amiből bármikor tud enni, de ez inkább csak kis nasi.

Egyébként kb. 3-4 kg, és 3 éves nőstény

2019. szept. 20. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Soha nem hánynak, azt már észrevettük volna. Azért adunk sok kaját nekik, mert olyan kétségbeesetten nyarvognak, mintha rögtön éhen akarnának halni. Meg úgy falnak, mintha 3 hete nem ettek vona semmit. A férgességet hogyan lehet megállapítani házilag? vagy állatorvos kell hozzá? Köszi amúgy!
2019. szept. 20. 21:01
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha kijárósak, meg amúgy is, kapniuk kéne rendszeresen féreghajtót.
2019. szept. 20. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
1-es vagyok Az enyémek sem hánynak. A fiú a kezemben van, megmértem 4,5 kg, 2 éves.
2019. szept. 20. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
16%
Az én Nyávi cicám akkor eszik sokat, mikor kölykei vannak, egyébként átlagos mennyiségűt fal, és azt is olyan kényeskedve. A fiúcica, Hópehely talán kicsit többet eszik, na de ő csavarog is.
2019. szept. 20. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha kijárósak, simán megesznek ennyit.


Az enyém benti, dagadék, pedig nem eszik sokat. Egy 200gr-os konzerv 3-4 nap, mellette szárazat kap, meg jutifalit, halat.

2019. szept. 20. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Az enyém 40 gramm szárazat eszik naponta. Enne többet is, de attól gurulna. Max 3 és fél kg, ivartalanított nőstény.
2019. szept. 20. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

1-es vagyok Megmértem a kiscsajt is 3,3kg 2 éves. Az enyémek kijárósak, szóval lemozogják.

Féreghajtót tudsz állatpatikában, állateledel boltban, esetleg kisállat kereskedésben kapni. Nem kell hozzá doki, megelőzésnek is lehet adni, csak tudni kell a súlyukat az adagoláshoz.

2019. szept. 20. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!