Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Van más is, aki a macskája...

Van más is, aki a macskája miatt nem akar elköltözni otthonról?

Figyelt kérdés
20/L vagyok és szívem szerint már itthagynám a szülői házat vagy legalábbis ritkábban járnék haza, de a macskánk (14 éves lassan) miatt fáj a szívem igazán... Nincs amúgy semmilyen szellemi problémám, egyetemre járok, csak érdekel, hogy más is érez/érzett-e így. 😃
2019. aug. 18. 18:23
 1/4 anonim ***** válasza:
86%

20 vagyok,szintén lány.


Én egy éve dolgozom és külön élek,de mivel költöznöm kell és nem találtam állatos albérletet a munkahelyemtől nem messze,ezért én visszaköltözöm és házra gyűjtök. Igen,csak a macskák miatt ✌

2019. aug. 18. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
92%
Örülök ha ilyen jó érzésű emberek kérdéseit olvashatom.szerintem teljesen normális dolog,miért lenne bármilyen szellemi problémád..érthető hogy ragaszkodsz a cirmóhoz,hisz 6 éves korod óta veled van..Amikor külföldön laktam huzamosabb ideig,lehet nevetséges de skype-on "beszéltünk" a kutyáimmal,azonnal felismerték a hangomat,nézték a monitort és csaholtak.Hosszú évek folyamán már nem csak állatok mellettünk,hanem családtagok.
2019. aug. 18. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
73%
Szia! Én is vagyok, én így is el akarok innen menni, csak a szívem szakadna meg a 2 kandúrkámért. Az egyetlen jó dolog ebben az egyetemben, hogy ők mellettem lehettek. A szüleim amúgy is idegbetegek, csak a cicáim tartották bennem a lelket. Az egyik annyira ragaszkodik, mellettem alszik, imád, hogy ő nélküle sehova, vagy vele, vagy sehogy. A másik marad, őt oda sem adnák, de a szívem szakad meg érte, de itt falun jobb neki. Mondjuk én nem látom a kiutat, hogy hogyan léphetnék le. De írtam ki hasonló kérdést, hogy biztos nagyon megvisel majd.
2019. aug. 18. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Igen, főleg, hogy mi is nagyon össze vagyunk nőve, ha otthon alszom, akkor szinte mindig mellettem/rajtam alszik vagy legalább a szobámban horkol valahol. Hajnalban kimegy ropogtatni egy kis szárazat, de az biztos, hogy mire felébredek megint rajtam lesz. 🙂 Meg napközben is általában közel vagyunk egymáshoz. Nagyon szeretem, nem is tudom mi lesz velem, ha nem lesz már... 😔
2019. aug. 18. 22:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!