Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Állatok » Macskák

A kérdés

Jön a hideg,5 hónapos kiscicám jelenleg 3 kiló. Adhatok neki étrend kiegészítőt, hogy ne gyengüljön/betegedjen le?

Tegnap meg ma is láttam, hogy reggelente tüsszög.

Szeretném megelőzni a bajt, a dokit felhívtam, annyit mondott vmilyen immunerősítőt adjak neki, mert még nem beteg, csak kezd. Néztem a cica béres cseppet, ez jó lenne? Illetve találtam olyat, hogy kalcium-foszfor-d-vitamin tabletta egyben, ez jó lenne? Mert ugye most növendék.

2019. szept. 26. 15:37  Privát üzenet  

A válasz

Nekem az egészséges 2 éves macskám 3 kg, úgyhogy nem gondolnám, hogy a tiéd nagyon le lenne robbanva.

Adhatsz neki vitamint, bármilyet, amit gondolsz.

[link]

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 84%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/1Időpont 2019. szept. 26. 15:55 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Milyen kaját vegyek neki?
Mit kezdjek egy magára hagyott, elhanyagolt macskával?
Ha a rizst a főzés előtt 30-40 percig hideg vízben áztatom hogy a keményítő kijöjjön belőle akkor a szénhidráttartalma csökkenni fog?
Miért nem eszik a kutyám?
Miért érzékelem máshogy a hőmérsékletet mint a körülöttem élők?
Norbi videók közül melyik a nehezebb, és megfelelnek ezek aerob edzésnek otthonra, amíg hideg van kint?

Kérdések az Állatok rovatbólKérdések a Macskák rovatból

Minden jog fenntartva © 2020, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!