Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Megnyomtam a cicám pocakját,...

Megnyomtam a cicám pocakját, megsérülhettek a belső szervei?

Figyelt kérdés

El akartam kapni, hogy ne menjen a fürdőszobába(vegyszerrel felnmostunk) és ahogy megugrott, a hasánálnértem el és hát picit megnyomtam neki és ő rám fújt, ezrt gondolom, hogy baja eshetett-e?

Illetve tegnap felugrott a szobabiciklire és ahogy mosdott lesesett a hátára esett és nem lehet baja?

Nagyon aggódom miatta, ert csomoszor fejre esett már meg nagyon pici volt, amikro megtaláltam kint és emiatt nem olyan erős az immunrendszere.


2019. okt. 3. 13:35
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha bágyadt,elbújik,gubbaszt stb az annak a jele hogy baj van. Ha élénk,játszik,eszik stb akkor minden oké. Az hogy fújt az az ijedtségtől is lehet.
2019. okt. 3. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem valószínű, hogy baja történt. :) Azért figyeld mindenesetre! Sokszor kaptam már el így macsekot, volt olyan, hogy majdnem beleugrott a piszok kazánba, a kezemből. Akkor kénytelen voltam úgy elkapni. Él és virul, még meg is sértődött. Ezek a macskák néha öngyilkosjelöltek. Vegyszer, kazán... :D
2019. okt. 3. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem hinném, hogy baja lett, szívósabbak mint gondolnád. Én az egyiknek még kiscica korában csuktam rá véletlen a fejére az ajtót (egyáltalán nem erősen, csak szegénykém beütötte a fejét, és fújt is utána) de elszaladt, és semmi baja nem lett. Most 2 éves, és nagyon okos, egészséges macsek. Legalább megtanulta, hogy a lakásba nem szabad bemenni. :D
2019. okt. 3. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
De ő még csak fél éves.
2019. okt. 3. 15:11
 5/8 anonim ***** válasza:
34%
Nem hiszem, hogy bármi baja lett volna. Nekem most 6 hetes pici cicáim vannak, és imádják, ha nyomkodom a hasukat, az egyik kedvenc játékuk :) a hátukra fordulnak és birkóznak olyankor.
2019. okt. 3. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
31%
A macskáknak 7 élete van macska baja sem lesz
2019. okt. 3. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
A kiscicáknál előfordul az is, hogy megtapossák a testvérüket birkózás közben, akkor sincs semmi bajuk :D
2019. okt. 3. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Jajj, tényleg, akkor jó, köszönöm! :))
2019. okt. 3. 23:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!