Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Van olyan spot-on macskáknak,...

Van olyan spot-on macskáknak, ami féreghajtó vagy kombinált szer? Ha van, mi a neve?

Figyelt kérdés

2019. okt. 6. 21:15
 1/8 anonim ***** válasza:

Stronghold macska spot on, jó

-szívférgesség

- fülrühesség

-szőrtetvesség (Felicola subrostratus) kezelése.

-Kifejlett orsóférgek (Toxocaracati) okozta fertőzés kezelésére

-Kifejlett kampósférgek (Ancylostoma tubaeforme) okozta bélférgesség kezelése.

plusz bolha. Viszont kullancsra nem jó.

2019. okt. 6. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Advocate
2019. okt. 6. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Stronghold-ot ajànlom,ahogy leírta az első is,nagyon széles sprektumon mozog a védelmező hatása.
2019. okt. 7. 04:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Igen, vannak, de mind vényköteles lett a drogosok miatt..

Kombináltak (bolha + kullancs + alap férgek, egyéb): Selehold (már 6 hetes kortól adható a 15mg-os) vagy Stronghold ha fülatka is van, Advocate (Nem Advantage!!!) vagy Broadline ha nagyon ramaty állapotú kintit találtál mert több mindenre jók.

Nagyon figyelj, ha véletlenül kiadják valahol vény nélkül, mert a drágábbak is 1kg/6 hetes kor alatt és a legtöbb bolti olcsó bolha-kullancs kombó 3 hónapos kor alatt nem adható és min. 4 hét teljen el a kezelések közt! A túladagolás halálig tartó idegrángást okoz, infúzióval is napokig tarthat a kezelés, már ha sikerül..

Vitatkoztam már boltossal (nekem lett igazam), mert kutyára valót akart adni, ezt se fogadd el! A csomagoláson legyen rajta, hogy macskának is jó!!!

A Drontal Cat tabletta sokkal jobb amúgy férgekre, májasba burkolva felszippantják!

2019. okt. 7. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A felsoroltakon kívül a Profender spot on kimomdottan belső élősködőkre való.
2019. okt. 7. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm mindegyikőtöknek! A részletes leírások is nagyon hasznosak! Mentek a zöldek!


Az komoly vagy vicc, hogy a drogosok miatt lettek vénykötelesek ezek a spot-onok?


Azt még meg tudjátok írni, hogy először állatorvoshoz kell menni, vényt kérni, azután állatgyógyszertárban kiváltani a szert vagy (humán) gyógyszertárban is kaphatóak ezek?

2019. okt. 7. 14:08
 7/8 anonim ***** válasza:

Igen, állatorvos írja fel. Bár ahova mi járunk, ott rögtön odaadja vagy ráteszi a cicára a doki, mert náluk van készleten, ott helyben lehet fizetni a vizsgálattal együtt.

Én is csodálkoztam, hogy pár éve vénykötelesek lettek, pedig addig vehettem az állatpatikában. Tényleg a drogosok miatt???

2019. okt. 7. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
7, az mennyibe kerül, amit te vettél?
2019. okt. 8. 21:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!