Kezdőoldal » Állatok » Macskák » 100% színhús/belsőség/húslé...

100% színhús/belsőség/húslé konzervek helyettesíthetik a nyers húst?

Figyelt kérdés

Bizonyos eset óta nem bírok a húsra nézni sem, de a cicámat jól szeretném táplálni. Tápból is 80%-os hústartalmút kap, mellé szeretnék "friss húst" adni. Pl egy ilyen helyettesítheti a sima húst? :

[link]

Vagy ez:

[link]

Vagy:

[link]


2019. okt. 7. 12:32
 1/5 anonim ***** válasza:

Az a zoolove jónak néz ki, a többinél nem látok olyan képet, amin szerepelne, hogy milyen az állaga.


Mi Greenwoodsot rendelünk ugyaninnen, az tiszta húsfilé, nekünk bevált, nagy előnye a kisebb konzervek (másnapos hűtős kajára nálunk mindenki finnyás).

Illetve én a Cosmát próbáltam még, a Cosma Soup szintén húsfilé, csak bőséges szafttal.

2019. okt. 7. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
61%

Igen.


De majd jön valaki és leírja, hogy nem, ezért ő havonta jár Alaszkába jávorszarvast lőni a kutyái egészséges táplálása érdekében.

2019. okt. 7. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Termékfotónál találsz.

Köszi amúgy, megnézem azokat is.

2019. okt. 7. 12:47
 4/5 anonim ***** válasza:
Ezek nagyon jó minőségű tápok, de ha csak nedves tápot adsz neki, az nem lesz elég. A nedves tápok nagy része víz, a tápértékük sokkal alacsonyabb a száraztápénál. (Írja is az összetevők között, hogy nedvesség: 70-80%) Plusz fogkövesek lesznek, ha nem rágnak. Mivel a nedvestápban nincs csont, így kell a ropogtatnivaló is. Szárazból is keress magas hústartalmút, és akkor nem fog hiányozni semmi az étrendjükből. Nálunk a száraz egész nap kint áll egy tálkában, akkor járnak rá, amikor csak akarnak. Mivel bármikor ehetnek, így nem habzsolnak, nem is híznak el. Szépen beosztják, a legtöbb éjszaka, hajnalban fogy belőle, hisz akkor kívánja a bioritmusuk.
2019. okt. 7. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ezek teljesen jók, de az utolsó hozzászólóra halgass, vegyél szárazat is, amit ropogtathat. Purizon és a Wild Freedom nagyon jó száraz tápok, ott azt is megveheted.

Javaslat: Ha egy cicád van, én a 200 grammos kiszerelést javaslom, ha elfogadod a tanácsokat és száraz tápot is adsz. Igaz, így drágábbra jön ki, de nagy eséllyel nem kell kidobni semmit belőle. Szerintem semelyik cica nem kedveli a 2-3 napos bontott kaját, még, ha hűtőben tartod, akkor sem.

2019. okt. 8. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!