Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Állatok » Macskák

A kérdés

Aki a sparos Nelly almot szereti, most mit használ helyette, hogy nem lehet kapni?

csomósodósat

nem találok olyan jót egyszerűen :(

Keress kérdéseket hasonló témában: alom

okt. 9. 20:55  Privát üzenet  

A válaszok
Nálunk a Spar-ban S-Budget van, nagyon bevált (Nelly-t még nem láttam). A másik Biolux semmire se való.

A válaszíró 84%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/5Időpont okt. 9. 21:23 Privát üzenet

Én pennys Louise almot használok.

10literes 700ft

A válaszíró 77%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/5Időpont okt. 10. 07:03 Privát üzenet

A Nellyt még nem próbáltam. Az S-Budget szószerint szr. Porzik, gyorsan büdösödik, szétázik, 4 nap alatt használhatatlanná válik.Mondjuk a kandúrom sokat pisil,lehet ezért nem vált be neki.

Bioluxot használok a macskámnak. Ez sem tökéletes, de továbbtart az S-budgettnél.

A válaszíró 85%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/5Időpont okt. 10. 08:29 Privát üzenet
Tescoban veszem 750ért a 10l Brunos almot. Marha jól csomósodik, nem lett büdös 2 hónap alatt, nem hullik szét a pisi golyó, nem áll az alján pisis massza, fel se tűnik a szag ha kakis! Sima bentonit őrlemény, 1-2mm apró szemű, de nem sokat hord szét. Picit poros, ha rázogatod kincskeresés közben, de engem nem zavar, úgyis lemosom a csempét is körülötte!

A válaszíró 82%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/5Időpont okt. 11. 07:43 Privát üzenet
Én az Aldis Shah almot használom, nagyon bevált, 10 liter szokott 800-900 Ft lenni.

A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/5Időpont okt. 11. 07:54 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Spar-os Nelly macskaeledelről vélemények?
A cicám szopizni akar a kutyusomtól! Mit tegyek?
Az állatorvos szerint kölyökmacska táplálásában ne Whiskas és Felix eledeleknél ragadjak le, óva int tőle, helyette Royal Canin-t válasszak, igaza van?
Te mit tennél, ha beígérnének neked egy egészséges kancicust, de helyette egy egyszemű küklopsz macskát kapnál, aki még ráadásul nőstény is?
Pro vital táp mennyire a a macskának? Vagy mit ajánlotok helyette?
Ma ivartalanították a lány cicámat, kapott gallért, de meg van bolondulva. Valami más ötletet helyette? Mert leveszem és egyből "odanyúl".

Kérdések az Állatok rovatbólKérdések a Macskák rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!