Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Aki a sparos Nelly almot...

Aki a sparos Nelly almot szereti, most mit használ helyette, hogy nem lehet kapni?

Figyelt kérdés

csomósodósat

nem találok olyan jót egyszerűen :(



2019. okt. 9. 20:55
 1/5 anonim ***** válasza:
Nálunk a Spar-ban S-Budget van, nagyon bevált (Nelly-t még nem láttam). A másik Biolux semmire se való.
2019. okt. 9. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én pennys Louise almot használok.

10literes 700ft

2019. okt. 10. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A Nellyt még nem próbáltam. Az S-Budget szószerint szr. Porzik, gyorsan büdösödik, szétázik, 4 nap alatt használhatatlanná válik.Mondjuk a kandúrom sokat pisil,lehet ezért nem vált be neki.

Bioluxot használok a macskámnak. Ez sem tökéletes, de továbbtart az S-budgettnél.

2019. okt. 10. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Tescoban veszem 750ért a 10l Brunos almot. Marha jól csomósodik, nem lett büdös 2 hónap alatt, nem hullik szét a pisi golyó, nem áll az alján pisis massza, fel se tűnik a szag ha kakis! Sima bentonit őrlemény, 1-2mm apró szemű, de nem sokat hord szét. Picit poros, ha rázogatod kincskeresés közben, de engem nem zavar, úgyis lemosom a csempét is körülötte!
2019. okt. 11. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én az Aldis Shah almot használom, nagyon bevált, 10 liter szokott 800-900 Ft lenni.
2019. okt. 11. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!