Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ma ivartalanították a lány...

Ma ivartalanították a lány cicámat, kapott gallért, de meg van bolondulva. Valami más ötletet helyette? Mert leveszem és egyből "odanyúl".

Figyelt kérdés
2014. ápr. 2. 22:19
 1/9 anonim ***** válasza:
Majd megszokja.Zárd be egy időre , ha van, hordozóba. Ott lenyugszik.
2014. ápr. 2. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ne aggódj rajta, azt a pár napot kibírja, vedd le róla, ha étel van előtte, enni fog, rakd vissza rá azután vidd ki pisilni, így legalább nem szalad el, ha leveszed elszalad...vidd vissza a házba kapcsold le a villanyt és ő is elalszik.
2014. ápr. 2. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
Muszáj fenn hagyni? barátnőm macskájára nem raktak a műtét után gallért.
2014. ápr. 3. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Harmadik: jobb, ha rajta van.. Viszket, amikor gyógyul a varrat, és kiharaphatja, utána meg szaladni kell az orvoshoz. Nyilván ez nem mindig fordul elő, de jobb ha rajta van.
2014. ápr. 3. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Lehet venni vagy varrni kis ruhácskát, amit rá kell húzni és csak a négy lába meg a feneke van kint. Otthon lehet ilyet készíteni zokniból(persze attól függ mekkora a cica, az enyém 6 hónapos és a párom 42-es zokniját csináltam meg a cicának), vagy egy rövidujjú póló ujjából.
2014. ápr. 3. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Le ne vedd róla, mert csak nagyobb bajt csinálsz. Én is rajta hagytam az enyémen, mert muszáj. Egyszer két hétig folyamatosan kellett hordania egy komolyabb műtét miatt. Első pár napban ő is meg volt bolondulva, de lassan megszokta. Tied is le fog nyugodni. :)
2014. ápr. 3. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Az enyém sem bírta elviselni. A doki azt mondta, vegyem le addig, amíg ki nem tisztul teljesen, csak utána tegyem vissza. Megtörtént. Mikor kitisztult, visszatettem, de mint az őrült, rohangált. Azt mondta a doki, próbáljuk meg nélküle. Levettük, megnyugodott. Néha nyalogatta, tisztogatta. 1 hét múlva varratszedésen azt mondta a doki, hogy kevés ilyen szépen begyógyult sebet látott, ami valószínű a cica nyálának volt köszönhető. Egyébként azt mondta, hogy amúgy is a cica tudja, hogy mikor lehet már kiszedni a varratokat, addig biztosan nem nyúlt volna hozzá, még ha zavarja sem. Egyeztess dokival, nekem jót tett, hogy levettem :)
2014. ápr. 3. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

ma 09:24

Neked szerencséd volt. De nagyon sok állat szétnyalja a varratokat. Nem érdemes reszkírozni.

2014. ápr. 3. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
én macskámra sem raktak gallért ezért kiszedte magának a varratokat de nem lett semmi baja
2014. ápr. 3. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!