Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Te mit tennél, ha beígérnének...

Te mit tennél, ha beígérnének neked egy egészséges kancicust, de helyette egy egyszemű küklopsz macskát kapnál, aki még ráadásul nőstény is?

Figyelt kérdés

2016. okt. 5. 15:58
 1/9 anonim ***** válasza:
38%
Megmondanám, hogy vigye vissza és hozza a beígértet.
2016. okt. 5. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
100%
Szerintem lehet szeretni az állatot akkor is ha picit defektes. A mi cicánkat örökbefogadtuk, kb 3 éves kislány, hiányzik pár foga és rossz a szeme (szemétledobóba dobták ki). Mégis ő a világ legédesebb tündére. Persze azért felelősségre vonhatod az ígérgetőt, vagy megpróbálhatod elfogadni a jószágot :)
2016. okt. 5. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Én befogadnám szegényt és tudnám szeretni ugyanúgy. De én eleve szeretek úgy állatot "választani" hogy mindig öreg, háromlábú, meg ilyen senkinek nem kellő szerencsétleneket viszek haza, pont azért, mert más nem kapkod értük. De ha te fizettél, meg elvárásaid voltak, és megegyeztetek, hát joggal vagy ideges.
2016. okt. 5. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
33%

Egy küklopszmacska nem marad életben. Nem válik ketté a két agyfélteke, ezért van középen egy db szem, ami amúgy vak. Nem hinném, hogy ilyen a macskád.

Ha csak félszemű a cicus, és úgy érzed, nem tudod szeretni így, akkor vidd vissza.

2016. okt. 5. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
A szemét csak úgy pofátlanul ide hozta egy dobozban, és lerakta a kapum elé. Ez állt rajta:"Itt a cicád, egészséges, nemzőképes kandúr". Erre kinyitom a dobozt, és egy egyszemű, remegő lánycicus volt benne. Hát azt hittem elájulok. Hívtam is telefonon, azt mondta:"Nem őt kérted?". Azt gondolja, hogy jó poén volt. Na mindegy is, már megtartom, mert egyébként aranyos és barátságos. De vajon majd a barátnőm mit szól majd hozzá? Ő akarta annyira a cicát, ő is mondta meg, hogy milyen nemű, korú legyen. Mindenesetre, nem lesz elragadtatva.
2016. okt. 5. 16:16
 6/9 A kérdező kommentje:
Balszeme megvan és lát is vele. A jobb oldalon megvan a szemhéjja, csak épp a szemgolyója hiányzik neki.
2016. okt. 5. 16:18
 7/9 anonim ***** válasza:
85%
A barátnőd, ha van benne egy csepp emberség, akkor még jobban fog ragaszkodni ehhez a szerencsétlenhez, mint egy erős, eleven macskához. Anyai ösztönök, ilyesmi... nem hiszem, hogy érző ember emiatt elutasítana egy élőlényt. Az ismerőst viszont bátran fenékbe rúghatnád, megérdemli,
2016. okt. 5. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
83%
Én imádnám :) én egyébként is ilyeneket "gyűjtök", van egy egyszeműm, egy csonkafarkúm és egy háomlábúm. Pont azért hoztam ki őket menhelyről, mert a maguk kis csúnyasága miatt nem olyan jó eséllyel találnak gazdit, mint a csudiszép, csillogó szemű kis gazemberek, pedig ez a három nyavajás a világ legjobb cicája. Persze az szemét dolog, amit az illető művelt, én rendesen elkapnám, mert egy kevésbé jóérzésű embernél egy ilyen kis szerencsétlen az utcán kötne ki, vagy szenvedne, vagy nem... de a cicát magát imádnám. :)
2016. okt. 5. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Megtartjuk egyébként, már neve is van, Jenny. Az illetővel elbeszélgettünk, végűl volt benne annyi gerinc, hogy ingyen ide adta a beígért kandúrt is, valamint visszaadta a pénzt, amit először fizettünk neki. Ha elég idősek lesznek jön az ivartalanítás, hamarabb az első oltás, féregtelenítés. Valszeg beltenyészet áldozata lett a nőstény....
2016. okt. 5. 19:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!