Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Akik nem akartak kutyát, nem...

Akik nem akartak kutyát, nem szeretitek a kutyákat, megbarátkoztatok velük ha mégis lett?

Figyelt kérdés

Olyanok válaszát várom akinek a háztartásában úgy lett kutya, hogy ő maga utálja, undorodik a kutyától (pl szüleidnek, tesódnak, lakótársnak).

Megbarátkoztatok vagy még nagyobb az ellenszenv?

Nálunk így lett kutya, télen még oké is volt, de olyan jó lenne most kifeküdni napozni, de jön oda, nyalogat... fúj.

Szóval nálam rosszabb lett. Nálatok?



2017. máj. 23. 16:42
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
52%

Próbáld elfogadni, a kutya érthetetlen módon szeret téged, pedig szerintem aki nem szereti a kutyákat az nem csak, hogy a kutya szeretetét nem érdemli meg, hanem az emberekét se. A kutya az ember legjobb barátja, ő úgy néz rád mint a mindenségére, legalább tiszteld ezt benne.

Én mindíg imádtam a kutyusokat, szóval nem érzem át a hatttalmas problémád, de komolyan nem értem ,hogy a kutyákat, hogy lehet utálni...

2017. máj. 23. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
88%
Én eleinte nem szerettem a kutyákat,utána meg meg imádtam őket ❤❤🐶🐶
2017. máj. 23. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
51%
Tanítani kell, és nem lesz vele gond!
2017. máj. 23. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
88%

Nekünk úgy lett kutyánk, hogy találtam egy reggel az udvarunkon. Eszem ágában sem volt megtartani, sem időm sem kedvem és pénzem sem volt foglalkozni vele, úgyhogy állatorvos és jeleztük, hogy mi történt és gazdit keresünk neki. Ezen kívül hirdettük neten. Kb két hét után volt is jelentkező, de akkor már nagyon megszerettem, mindig volt valami kifogásom, hogy miért nem adom oda.

Sosem voltam kutya ellenes, szerettem a kutyákat, csak nem otthon.

Jelenleg kb 14 éves, kinti benti kutyus és már nem tudom elképzelni kutya nélkül a napjaimat. Idővel rutinná vált a sétáltatás, a nyalakodás, kutyás elfoglaltságok. Nem értem már én sem, miért tartottam régen tehernek a kutyát.

2017. máj. 23. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
28%

Én tulajdonképp akartam kutyát, csak fogalmam sem volt, voltaképp mire vállalkozom. Eleinte a frász tört ki, úgy féltem tőle, pedig csak 4 hónapos volt, mikor hoztuk, de egyedül hónapokig nem mertem kimenni a kertbe:)


Ha zavar téged, akkor

1. osszátok fel a kertet egy belső kerítéssel: nálunk mindig így volt, több kutyánál is bevált, így anyám virágoskertje is biztonságban van, és amúgy is tényleg kényelmes, ha van "kutya-mentes" terület is.

2. beszéld meg azzal, akit a kutya elsődleges gazdájának tart, hogy tanítsátok meg neki, hogy neked is fogadjon szót, és küldd a helyére, ha zavar!


Tudom, a te dolgod, de megpróbálhatnál egy esélyt adni neki, egy kutya tényleg nagyon sok pozitívumot tud hozni az ember életébe:)

2017. máj. 23. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
24%
Én az ilyen napozó undorodó idiótáktól viszolygok. De komolyan. Pfúúúúj.
2017. máj. 23. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
43%
#6 Ja, még árnyékot vett habtestére a kutya :DDD
2017. máj. 23. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:
Igen majd a saját udvaramon nem napozok mert itt ez a dög. Majd "véletlenül" kiengedem a fenébe az utcára és napozhatok nyugodtan, kimehetek anélkül, hogy ott lihegne, nekem nyomná az undorító orrát, leszedné a ruhát a szárítóról. Lehet titeket ez nem zavar, de ez kb ugyan olyan mintha te/ti undorodnátok a békától, póktól, kígyótól és az folyton hozzátok érne rátok mászna.
2017. máj. 23. 18:30
 9/26 anonim ***** válasza:
51%

Ha ilyen kis cuki személyiséged van remélem téged rak ki a pasi együtt élsz, mert az undorító hisztérikus személyiségedet egy normális férfi nem tolerálná az biztos! Először magadban keresd a hibát anyukám, ne a szegény kuyában aki csak szeretni akar téged, inkább értékeld, mert amilyen fennhéjázó személyiséged van könnyen lehet, hogy lassan ez a kutya lesz az egyetlen aki elvisel.


UI: Remélem majd jól lehámlik a bőröd napozás közben! :)

2017. máj. 23. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
50%
Undorító dög ... szerencsére nincsenek ilyen rokonaim, mert én meg a finnyás pláza 3,14csáktól viszolygok. Fujj. És nem is fogok ilyen emberrel egyútt lakni soha, mert kerülöm őket, mint a pestist.
2017. máj. 23. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!