Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ti is mindent megengedtek a...

Ti is mindent megengedtek a cicátoknak?

Figyelt kérdés
Egy ágyban alszunk, villáról etetem a saját kajámból, ha főzök belenyalogat a kajákba ami a rokonoknak lesz, az asztalon aludhat stb. Csak én vagyok ilyen engedékeny? A kutya persze semmit se csinálhat, pedig mindkettőt ugyanúgy szeretem.

2019. okt. 13. 21:02
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Velünk alszanak, de kaját csak a saját tányérjából ehet (néha kapnak pár falat húst abból, amit én eszem). Nem hagyok kint ennivalót, de nagyon ritkán előfordult már, hogy valamibe belekóstoltak. Az ilyen ételt max. én eszem meg, másnak nem adok belőle. Az étkezőasztalra és a konyhapultra nem mehetnek fel (amikor látom, amúgy felmennek :)). Ezek a szabályok vannak, más nem jut eszembe.
2019. okt. 16. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%

Vélünk alszik az ágyban, vagy a saját fekhelyei egyikében, ahol szeretne.

Az asztalra néha felmegy, kb 2 naponta mosom a terítőt emiatt. De konyhapultra nem mehet higiéniai okokból illetve mert számára veszélyes a tűzhely, a forró edény vagy ha beleiszik valami mosószeres vízbe a mosogatóban.

Ember ételt nem ehet, nem is kell neki. Néha kap egy nyalatot a tejfölből vagy egy csipet sajtot, mást amúgy sem enne meg.

A saját tányérjából eszik rendes cica kaját és vizet.

Nem vagyok szigorú vele, csak következetesen tanítottam. Ismeri a napirendet, türelmes, jó cica. Nagyon szeretjük és mindent megteszünk hogy jó élete legyen, ezért nem adunk neki ember kaját amitől beteg lehet például.

2019. okt. 16. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!