Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Melyik a kedvenc macska...

Melyik a kedvenc macska színed? Milyen színű van?

Figyelt kérdés
2019. okt. 14. 11:56
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Szürke cirmos volt a kedvencem. Aztán lett egy cicánk, fehér néhány fekete folttal. Azóta ő a kedvencem :)
2019. okt. 14. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
A krémszínű a kedvencem. Jelenleg 1 fekete sárga fehér trikolor, egy fehér pár szürke folttal, és 3 szürke van, persze mind különböző árnyalatú. Pont nemrég lopták el az egyiket, szürke ködfoltos és fehér volt, ő volt a kedvencem.
2019. okt. 14. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 Metionin ***** válasza:
100%
Tiszta fekete, tuxedo, kék. Sajnos most nem lehet cicám mert albérletben lakom, anyáméknál van csak, ő ezüst cirmos vastag fekete csíkokkal és nagy pöttyökkel a hasán.
2019. okt. 14. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Nekem a vörös a nagy szerelmem és most van is egy szép nagy vörös cicám:)

Meg egy fekete-fehér-vörös tricolorom.

Meg van egy hamuszürke(kék)-vöröses foltos. Olyan mint a fekete-vörös teknőc, csak fakóban.

2019. okt. 14. 12:32
 5/14 anonim válasza:
Nekem nincs kedvencem, szepnek tartom mindet. Most vörös cicam van.
2019. okt. 14. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

A krémes-szürkés.:)

Van egy vörös-fehér akinek az egyik szeme kék a másik sárga, van egy három színű és egy hamuszürke.:)

2019. okt. 14. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Nekünk fekete cicánk van,a fekete macskákat mindig jobban szeretem :)
2019. okt. 14. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Az összes :)
2019. okt. 14. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Persze, nem úgy értettem, hogy melyiket szereted, hanem pl nekem azért a vörös, mert van egy gyerekkori emlékem vele.(8 éves voltam. Egy anya macska ide hozta a 2 napos kölykét, aztán elment, itt hagyta. Kis fecskendővel neveltem fel a nyári szünetben. Nagyon kötődtünk. Elveszett, sokat kerestem, de végül lemondtam róla, de 2 év után hazajött és hozzám jött oda elsőként. Először csak engem ismert meg. Amúgy is imádtam azt a cicát, de ez az élmény, hogy viszont láthattam és ahogy szaladt felém, miközben olyan rossz állapotban volt és mindentől félt.)
2019. okt. 14. 13:47
 10/14 anonim ***** válasza:
kék színű cicám van, imádom ezt a színt! :) de imádom a sajátos mintájú cicákat is, amikor szív alakú minta, Hitler bajúsz, és hasonló minták találhatóak rajta.
2019. okt. 14. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!