Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Láttam a feszbukon hogy itt...

Láttam a feszbukon hogy itt keresnek egy hazi kedvenc galambot. Sima utcai. És tegnap hozott nekem 1et a cicám?

Figyelt kérdés
Szinte biztos hogy ő az. Mert kölyök kora óta nevelték.. Kinti tapasztalata nincs. Én cicám meg soha nem fogott semmit, mert 90szazalekaban benti és közel lakunk. Meg merjem írni? Hogy valószínű megfogta a cicám

2019. márc. 6. 22:49
1 2
 1/12 Duenna ***** válasza:
85%
Nem kell megírni.
2019. márc. 6. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
86%
Figyelj, ha megírod, akkor alap, hogy meg fogják veled fizetettni, és jobb esetben hallgathattod azt, hogy az a frány macska megfogta az "pityőkét", rosszabb esetben megmérgezik a macskádat.
2019. márc. 7. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
83%
Nem
2019. márc. 7. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Uhh halisten. Köszi mindenkinek.
2019. márc. 7. 00:26
 5/12 anonim ***** válasza:
83%

Én megírnám, hogy találtál egy ilyen galambot, ha félsz a retorziótól, akkor az utcán találtad, vagy valami.

De gondolj bele, ha neked eltűnne a cicád... tudni akarnád, hogy él e hal e. A galamb is házikedvenc volt.

Értem, hogy miért nem akarod bevallani, lehet, hogy ilyen szituban én sem merném, de annyit mondj el, hogy láttál egy ilyen dögöt, esetleg fotózd le.


Egyébként ne érezd magad felelősnek, a cicád kihasználta a helyzetet, de ha nem a tied akkor másé, sajnos várható volt valami hasonló vég. :(

2019. márc. 7. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Köszi ❤️
2019. márc. 7. 00:53
 7/12 anonim ***** válasza:
70%
Én nem írnám meg, mert nem is biztos, hogy az a galamb volt. Meg azon érvek miatt sem, amelyeket a többiek írtak.
2019. márc. 7. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
82%
Amit a macskád csinál azért te vállalsz felelősséget! Nekem is volt kedvenc madaram, azt is elkaphatta volna egy róka, nem örülnék, ha nyom nélkül eltűnne. Ha nem akarod bevallani, akkor legalább hívd fel őket, hogy itt meg itt az utcán van egy ilyen galamb...
2019. márc. 7. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
31%
Azt a galambot valahol keresik és szeretik, és ha kint marad, valószínűleg elpusztul. Szólj róla. Nem kell elmondanod, mit csinált a macskád. Mondhatod, hogy sérülten találtad, beteheted egy cipősdobozba amíg érte jön a gazdája. Hálásak lesznek, hogy megtaláltad, nem fognak hibáztatni. Tőlük szökött el. Bármilyen állat elkaphatta volna. Szerintem örülhetnek hogy még él.
2019. márc. 7. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Minden bizonnyal nem él, utolsó. A kulcsszavakban is van rá utalás.

Az jó, ha jelzed, de ne mondd el hogy a macskád intézte el.

Én szeretném tudni, hogy van-e még remény hazavárnom szeretett kedvencemet.

2019. márc. 7. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!