Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Milyen kiscicákra számíthatunk...

Milyen kiscicákra számíthatunk? (Véletlen egyszeri és utolsó eset. )

Figyelt kérdés

Egy fehér perzsa fiú cicám van, aki még csak alig múlt fél éves. A barátom megkért, hogy vigyázzak egy hétvégén a koromfekete maine coon lánycicájára, aki ivaros(tenyészteni akarja). Nem hittük volna, de megtörtént, mással nem találkozott, az övé 2 éves.

Szóval mi lehet belőlük? Fehér perzsa-fekete maine coon? Csak azért, mert nálam fog megszülni és nálam lesz, amíg nem találok nekik gazdit.


2019. okt. 16. 15:13
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
18%
Nem fajtatiszta, nem tudod eladni egyik aran sem.
2019. okt. 16. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Miért nálad lesz a maine coon, ha a barátodé?
2019. okt. 16. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
38%
Én szívesen elfogadok egyet majd. 😍
2019. okt. 16. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
58%

Nem tudod eladni fajtatisztaként, mivel NEM fajtatiszta. A kölykök már keverékek lesznek.

Ha akarja tenyészteni, gondolom van kennele, és tisztában van a szabályokkal. Mit fog ezek után csinálni?

Csak úgy lepasszolja a macskáját amíg felneveli a kicsiket? A terhesség 9 hét, amíg el lehet vinni a gazdiknak 12. Összesen 21 hét.

2019. okt. 16. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
86%
Nem azt írta, hogy így akarja tenyészteni, csak becsúszott. :) Gondolom külsőségekre gondolsz. Általában a színt a hím egyedtől öröklik a kölykök. Mivel mindkét macsek viszonylag hosszabb bundával rendelkezik (talán a perzsa tömöttebb), ezért nem valószínű, hogy rövid lesz a szőrük, sőt, szinte kizárt. A termetet is inkább a fiú adja. Ezek sima házi macskával szerzett tapasztalatok, szóval nem százszázalékosak, tehát, ha valaki konkrétan ért mind a két fajtához, akkor jobban tudnak tájékoztatni, mint én.
2019. okt. 16. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
61%

Nem tenyészteni akarja, hanem szaporítani. Remélem nem kell elmondani a különbséget..

Ha tenyészteni akarna, nem adta volna oda így, mert utána olvasott volna mindennek.

Hosszú szőrük lesz, de ennyi. Kb. bármilyen színük lehet, picit nagyobbak lesznek. Jófogáson az ilyen szándékos vagy véletlen balesetek vannak eladva pénzért, bár nem tudom milyen jogon..

Ez meg, hogy akkor maradjon is nálad.. na ennyire tenyésztő ez a kis gyökér..

2019. okt. 16. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
0%
Fajták keveredésénél bármi jöhet, de valószínű, hogy a fejen és a háton lesz egy-egy nagy fekete folt, és a farok is fekete lesz. A has, a nyak fehér, és az arcon is lesz egy fordított V alakú lángnyelv, ami fehér.
2019. okt. 16. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
0%

Keverékek fognak születni, a színük, mintázatuk várhatóan ilyen lesz:

[link]

2019. okt. 16. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
75%

6-os, egyetértek veled, bár nagyon le vagyunk pontozva. elárulom, hogy tenyésztői szemmel mondom ezt, évek óta bejegyzett tenyészet tulaja vagyok, és tudom, mi hogy megy. a barátja minden, csak nem tenyésztő, és ilyen mentalitással sose lesz. szaporító lehet, azt jól csinálja most is.

nem feltétlen fekete-fehér kölykeik lesznek. a felmenői közt gondolom előfordult más szín is, ami simán kijöhet. törzskönyvesek a cicák? ha nem, az is előfordulhat, hogy más fajta macska is van a felmenők között (rövidszőrű), szóval az sem garantált, hogy hosszúszőrű lesz a kicsi. Nem mindig a szülőkre hasonlítanak, és ezt tapasztaltam én is. Nagyon kevés kiscicánk hasonlít az anyura-apura.

2019. okt. 16. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
0%
Kellene futni egy kört a törzskönyvért.
2019. okt. 16. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!