Kezdőoldal » Állatok » Macskák » El lopta egy állatvédő nő a...

El lopta egy állatvédő nő a cicám. Bár már két éve történt az eset, de még mindíg hiányzik. Valamit tudok tenni?

Figyelt kérdés
Kóbor sovàny antiszociàlis cica volt. Megsajnàltuk, befogadtuk. Szépen ki kerekedett, fényes bundàja lett, megszeretett minket, ivartalanítatuk. Ki- be jàros cica volt, de sajnos a kóbor multjàból berögzűlt rossz szokàsa az volt, hogy oda ment idegenhez, ha kajàt kínàlt neki, nos gondolom ebből kifolyólag gondolta az a macska bolond nő, hogy kóbor s elvitte. Kerestük égen földön, mikor làttuk a fotójàt egy rendellőbe kiragasztva. Rögtön megismertük, mert teknőctarka s több jellegzetes foltja is volt. Ugy volt kiragasztva, hogy költözés miatt gazdit keres. Fölhívtam, addigra költözésről szó sem volt, mondtam, hogy ő az én cicàm szinte biztos, hol nézhetném meg? Erre mondta, hogy majd megnézhetem, de előtte ő kijön a címemre körbe nézni. Nahhh neee elöbb a cicát làtni szeretném. Erre lerakta, utàna kb 1 évig hívogattam àllnéven kamu sztorik- al, de sejtette, hogy én vagyok s mindig uj hazugsàggal leràzott. Aztàn fel adtam. Tehetek még valamit?

2016. okt. 25. 16:46
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

nagyon sajnálom,hogy így jártál. sajnos rengeteg ilyen van,hogy állatot lopnak,szerető gazdáktól, holott több ezer gazdátlan macska van, akit befogadhatnának.de nyilván nekik másé kell..az ilyet simán börtönnel büntentém.más gyerekét sem lopom el,csak mert egyszerűbb, mint örökbe fogadni vagy szülni. szánalmas.

annyit tudsz tenni,hogyha legközelebb ilyen szelíd cicád van, akkor bent tartod.

az én cicáim szerencsére nagyon bizalmatlanok az idegenekkel,félnek is tőlük. ha nem ilyen a leendő cicád,akkor ne tartsd kint.

:(

2016. okt. 25. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Köszi szépen kedves első! Utólag màr bànom, hogy nem tartottam csak bent. Mindene megvolt és nincs olyan nap, hogy ne gondoljak rà, de egy év kutató munka telefonok stb. Àhh..csak azt tudom, hogy a kerületbe lakik és elő szeretettel rója az utcàkat s befogad kobornak hitt cicàkat merő jó szàndékból, csak vissza nem adja.
2016. okt. 25. 17:25
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Sajnálom, hogy így jártál.

Ha lesz még cicád, vagy van, érdemes ellátni őket is chippel, mint a kutyákat. Az máris bizonyítja, hogy kié az állat.

2016. okt. 25. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Köszi, igazad van. Azóta a mostani cicàm màr be chippeltettem, de ennél a macska bolondnàl az sem ért volna semmit mert nem tudom a cimét. A nevét kiderítettem, mert az egyik macska mentő csoport önkéntese és oda is fel rakta a cicàm. Csak ott màs történettel. Tel szàmuk nincs csak e- mait fogadnak. Küldtem, de nem vàlaszoltak. A neve viszont fel volt tüntetve a neten, hogy ő a gondozója a cicàmnak. A telszàmàt meg a rendelőbe kiragasztott papiról tudom. De titkosított. Ha tudom a nevét a cimét hogy tudnàm kideríteni?
2016. okt. 25. 19:40
 5/12 anonim ***** válasza:
Ez nagy szemétség volt.
2016. okt. 26. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
sajnos sok győkér ember van . de valahogy probálkozz még ne add fel
2016. okt. 27. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Amúgy feljelenteni nem lehet? Gondolom tudod valamivel bizonyítani, hogy a tiéd (fotó, stb.).
2016. nov. 10. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Van rolla fotom, de nem adja meg a cimet a nő.total ugyanazok a foltjai es minden.rà adasul pont a kerületembe rakta fel h gazdat keres. De chipp nincs sajna
2016. nov. 10. 22:20
 9/12 anonim ***** válasza:
Rendőrségén gondoltam, természetesen én nem tudom foglalkoznak-e ilyennel, de itt már többen írták, hogy a kutya-macska magántulajdonnak számít, tehát az eltulajdonítasa lopás. Ha foglalkoznak vele, nem neked kell kideríteni hogy hova került a cica, csak a nőt kell feljelentened.
2016. nov. 11. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Köszi szépen! Megpróbàlom, idàig féltem hogy nem vesznek komolyan, de próba szerencse.
2016. nov. 11. 17:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!