Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Milyen kiscicákra számíthatunk...

Milyen kiscicákra számíthatunk? (Véletlen egyszeri és utolsó eset. )

Figyelt kérdés

Egy fehér perzsa fiú cicám van, aki még csak alig múlt fél éves. A barátom megkért, hogy vigyázzak egy hétvégén a koromfekete maine coon lánycicájára, aki ivaros(tenyészteni akarja). Nem hittük volna, de megtörtént, mással nem találkozott, az övé 2 éves.

Szóval mi lehet belőlük? Fehér perzsa-fekete maine coon? Csak azért, mert nálam fog megszülni és nálam lesz, amíg nem találok nekik gazdit.


2019. okt. 16. 15:13
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:

Üdv, köszi a válaszokat.

Azért lesz nálam, mert engem hibáztat, mivelhogy az én macskám "csinálta fel".

Mindkét cica törzskönyves, azért haragszik rám, mert ő tényleg tenyészteni akarta volna majd, másik maine coonnal, de így 'bekavartam neki".

Az övé egy vörös apától és fekete anyától született, az enyém szülei ezüst és vörös színűek.

A cica már egy hónapos, előtte nem is gyanakodtunk, most vettük észre, hogy nőtt a cicije, és elkezdtünk agyalni, hogy hogyan, de mivel csak az én cicámmal találkozott(aki azóta ivartalan, mert akkor volt az időpontunk, utána héten, mikor itt volt az övé), azért csak ő lehetett. Azt mondta, hogy ő nem fog keverék macskákkal sz...kodni, oldjam meg. Szóval most én gondozom.

Eszembe se jutott pénzt kérni értük, csak jó gazdit találjak nekik. Így is annyi macska van, lehet marad nálam is, végülis elfér az enyém mellett még egy nekem nem akadály.

Köszönöm még egyszer.

2019. okt. 16. 19:54
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
Azért az érdekes, hogy nem vettétek észre a tüzelést. Elég jellegzetes jelei vannak.
2019. okt. 16. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
A tüzelést tudtuk. Azt nem gondoltuk volna, hogy a fél éves kandúrom már képes is kezdeni vele vmit. De egyébként pont úgy jött ki, hogy mondom, azon a héten volt az ivartalanítása, miután hétvégén itt volt a lánycica. Szóval ha egy héttel később utazik a barátom, akkor máris elkerültük volna, amiről persze nem tehet, de tényleg 4 napon múlt az egész.
2019. okt. 16. 20:55
 14/19 anonim ***** válasza:
100%

Micsoda töketlen és agyatlan pasit fogtál ki,már nem azért.Oda adta neked az ivaros kandúrod mellé az ivaros nőstény cicáját és a te hibád,hogy az felcsinálta? És még rád is sózza utána,hogy gondozd ameddig meg nem fial? (gondolom a kölyköket is,te meg keresheted a gazdát nekik..)

Mit kellett volna tenned NEKED a saját macskáddal ez ellen,zacskót húzni a pöckére? Agyalágyult,tisztában volt a helyzettel,lehetett rá számítani mégis másra keni a saját hülyeségét.


Beadhatta volna panzióba,orvossal megvizsgáltathatta volna és kérdezhette volna hogy mikor esedékes a tüzelés,adhatott volna fogamzás gátlót a macskának (azért remélem te szedsz,mindent elárul ez az egy hozzá állás is arról a szerencsétlenről.. :DDD) vagy egész egyszerűen tenyésztés helyett ivartalaníttathatta volna.Ha nincs ideje a macskával lenni,annyi esze sincs,hogy megelőzzön egy hatalmas gondot mi a francért akar tenyészteni? (jó tudom a pénzért,de önmagában ez nem elég indok :D)

Az amúgy sem tenyésztés,hogy van 2 maine coonja és akkor abból majd lesz sok másik.Az szaporítás.Az nevezheti magát tenyésztőnek aki legalább veszi a fáradtságot arra,hogy törzskönyves,egészséges macskákat vegyen hozzá,vált ki kennel nevet és kölykök előtt megjárja az állatorvost a genetikai és egyéb betegségek szűréséhez.


Azon túúl a kölykök bármilyen színűek lehetnek.Attól,hogy anya és apa fekete és fehér akár örökölhetik a nagyszülők vörösét,szürkéjét,foltjait,pöttyeit,akármit.Hosszú szőrűek és termetesek lesznek ez biztos.Amelyik jobban üt a papára az inkább perzsás aki a mamára az maine coonos lesz.Szó szerint zsákbacica,hogy miket kapsz.

2019. okt. 18. 03:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%

'Azért lesz nálam, mert engem hibáztat, mivelhogy az én macskám "csinálta fel".'

'Azt mondta, hogy ő nem fog keverék macskákkal sz...kodni, oldjam meg.'


Az egyetlen dolog amit ilyenkor tenned kéne az az,hogy felkapod a macskát,be a hordozóba és benyomod a kezébe.Ő ADTA ODA NEKED AZ IVAROS MACSKÁJÁT.Tisztában volt vele,hogy még az adott ideig a te macskád is ivaros.Mi a francért lenne a te hibád az,hogy felcsinálta?

És még utána vagy olyan buta,hogy hagyod magad és elfogadod ezt az egészet így ahogy van.NEM A TE HIBÁD.Ez az övé is ugyan úgy.Nem volt se előre látó,se következetes a nagy tenyésztőnek készülő barátod.


Hagyd ott a francba ezt a bunkó parasztot,mert az ilyen embertől mindent várhatsz csak jót nem.PÁR kapcsolatban rohadtul nincs olyan,hogy a te hibád,főleg ebben a helyzetben.Kettőtök macskái,azoknak a kölykei,a kialakult helyzetért pedig nem csak te felelsz a kandúr miatt,hanem ő is a nőstény miatt.Nem zörög a haraszt,ha nem fújja a szél..Nem neked kell szaladgálni a kiscicák jólétéért,nem neked kell gondozni az anyát se,semmi kötelezettséged nincs se felé se a macska felé.NEKTEK van feléjük kötelezettségetek,mert egy pár vagytok,az ivadékok pedig a TI macskáitoktól vannak nem csak az övétől és nem csak a tiédtől.

2019. okt. 18. 04:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%

A barátod egy tuskó.

Nagyon remélem nem lesz neki egy kiscicája sem.

Milyen mentalitas, hogy nem fog sz@rakodni egy korcs macskával?


Macska ,macska.

Itt tényleg véletlenül besikerult a vemhesség, de a hozzá állásával komoly gondok vannak.

Ennek a macska csak pénzszerzés re kell.


A helyedben, ha megellik az anyacica, azonnal elhajtanam a francba ezt a parasztot.

2019. okt. 18. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:

Azért, mert én nem tudtam, hogy a kandúrom már képes erre. Nem jelölt még, pont ezért akartam idejében ivartalanítani, mielőtt ivaréretté válna. Most ez nekünk is sokkal nehezebb lesz, mert tudjátok, szokták mondani, hogy amiről nem tud, az nem is hiányzik neki. De most, hogy megtapasztalta, nem tudom.

A cicát nem viszem vissza hozzá, féltem. Most már itt marad, remélem legalább a pénzt odaadja a cicákra, mert így egyeztünk meg.


Amúgy is már majdnem szakítottunk, szóval az már úgyis mindegy. Ez nekünk is betett, nem csak a cicáknak.

2019. okt. 18. 11:10
 18/19 anonim ***** válasza:
100%
Hát egy ilyen tuskóval jobb is ha szakítasz! Nagyon szeretheti a macskáját, ha emiatt képes rád lőcsölni! Idióta gyökér!
2019. okt. 18. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Az anya cicát se adod neki vissza ellés után?


Egyébként hamar fogsz nekik gazdit találni, mert nagyon szépek lesznek.

2019. okt. 20. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!