Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mi lehetett a baja? Egyik...

Mi lehetett a baja? Egyik cicánk elpusztult. :' (

Figyelt kérdés

Egyik cicánk tegnap délután 4-5 körül ment el itthonról, teljesen normálisan viselkedett, nem látszott, hogy rosszul lenne.

Aztán este 9 körül hazajött, de furcsán viselkedett, látszott, hogy baja van, egyből lefeküdt, nem evett...

Aztán ma reggelre elpusztult :'(

Mi történhetett, ami ilyen gyorsan végzett vele? A meleg viselte meg? :'(


2010. júl. 17. 11:22
 1/8 anonim ***** válasza:
sztem vmi mérget ehetett vmelyik szomszédba.
2010. júl. 17. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Vagy mérgezett egeret. Az gyakoribb.
2010. júl. 17. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nem tudom, a szomszédnak is van macskája, úgyhogy nem hiszem, hogy használna mérget. A másik szomszédhoz sose megy, mert ott van kutya.
2010. júl. 17. 11:33
 4/8 anonim ***** válasza:

Nem csak 2 szomszéd létezik a világon... Lehet valaki az utác egy bokor alá dugot tel mérgezett kaját vagy valahol az egereket pusztítják el méreggel és azt ette meg, lehet ezer oka.

Mindesetere részvétem.

2010. júl. 17. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy nem két szomszéd létezik, de csak oda szokott járni. Van, hogy egész nap ott alszik, meg szoktak neki adni kaját is néha. Máshova nem jár egyik cicánk se, ez biztos.
2010. júl. 17. 14:10
 6/8 A kérdező kommentje:

De majd megkérdezzük az állatorvost, hogy szerinte mi lehetett.

Mindenesetre köszönöm a válaszokat.

2010. júl. 17. 14:10
 7/8 csajszih99 válasza:
0%
Chiia szerintem valószínüleg túl melege volt és köben szomlyas lehetett ami jellemző a cicákra ilyen melegben úgyhogy az is lehet hogy ettől pusztult el nem?
2010. júl. 17. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

nem hiszem, hogy egy egyébként egészséges macska, csak a meleg miatt elpusztul egy éjszaka alatt.......

biztos, hogy valami méreg volt... nálunk is elpusztult egy cica pár hete az udvarban:S

2010. júl. 17. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!