Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit csináljak, hogy ne bántsa?

Mit csináljak, hogy ne bántsa?

Figyelt kérdés

Hoztam egy kiscicát, 9 hetes kislányt, de van egy 6 hónapos kandúrom és folyamatosan támadni akarja, Fúj rá, és már egyszer neki akart kapni. Többször azért nem tudott, mert mindig a nyomában vagyok a kicsinek. Jelenleg elvannak különítve és néha-néha kihozom a kicsit, de mindig ugyanaz van . Ez így nagyon macerás lesz, mert nem tudom a dolgomat csinálni emiatt.

Mit csináljak?

Ötletek, tapasztalatok?



2019. okt. 27. 16:28
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Persze, hogy nagyon macerás lesz. Mégis mit gondoltál?

Fokozazosan kell őket összeszoktatni, épp most hoztál egy betolakodót a meglévő macskád területére.

2019. okt. 27. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Keress rá YouTubeon macska összeszoktatásra, ott bemutatják lépésről lépésre, mert ez elég bonyolult. A macskák nem barátságosak és nem szeretnek osztozkodni a területükön.
2019. okt. 29. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Hát a macskám is betolakodó volt igazából, mert ő a 2. cica. Az 1. cica jól viselte mindkettőt, de a 2. még mindig nem békél meg és folyamatosan bántja a 3. cicát. Az elsőt is akarná, csak ő nem hagyja magát, viszont a harmadik nagyon félős és nem tudja megvédeni magát. A 3 macska közül az első és a harmadik nagyon nyugodt természetű, de a másodikkal nem nagyon tudok mit kezdeni.
2020. máj. 26. 01:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!