Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért van az hogy csak akkor...

Miért van az hogy csak akkor jön be a szobámba a cicám ha egy adott helyen van az ágyam?

Figyelt kérdés
Mikor idekerült, befogadtuk ( kóbor ) kiscica volt, akkor is ittvolt az ágyam. De ha átrendezem a szobám, vagy csak az ágyam tettem máshová úgy menekül/menekült a szobámból mint ha halálra lenne rémülve. Ha viszont itt van az ágyam ahol most a szobaajtómmal szemben a fal mellett nemhogy nem menekül el hanem magától bejön hozzám.
2019. okt. 27. 19:23
 1/1 anonim ***** válasza:

Bútor huzigálás közben (átendezés közben) értem hogy menekül ( és ki is zárnám onnan, és szerintem egyáltalán nem arra gondolsz).


Egyetlen kérdés, a macskának van - e bent a szobádban cucca, vagy külön fekhelye, és ilyenkor azt is átrendezed-e? Mert akkor viszont azért van.

2019. okt. 27. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!