Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Most vivodok magamban, hogy...

Most vivodok magamban, hogy gonosz voltam e? Simiztem olyan helyen a cicám, ahol tudom hogy nem szereti, és metsző fogaval ujjon harap

Figyelt kérdés
Hararapta az ujjam. Elég szépen verzett, de ami bánt, hogy le köptem a bundijat. Most mire számítsak? Szerintetek dühös? Vagy meg utal?

2019. ápr. 1. 22:23
 1/7 A kérdező kommentje:
Mert, hiába fáj most is, de hozzá nem tudnák akár egy ujjal, hogy fájdalmamtol hozzá érjek,de duhomben rá köptem. Ettől még nem sertodik meg rám? Bár nem ugy tűnt mert evett utána de át ment a másik szobába utána
2019. ápr. 1. 22:28
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Óóhohó drága barátom! Nagyon vigyázz most magadra, mert holnap olyan revanst vesz, hogy haháhóhiHHUHUHu azt elképzelni nem tudod.
2019. ápr. 1. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Rakoptel a macskadra?
2019. ápr. 1. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
74%

Komoly indulatkezelési problémáid lehetnek, ha leköpted a macskádat... mi lesz a következő, falnak csapod?

Jah, finoman fogalmazhatunk úgy, hogy gonosz voltál.

2019. ápr. 1. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Soha nem bírnák fájdalmat okozni neki, ezért gondoltam bünti kép a köpesre, mert az nem fáj, de már utána azt is meg bántam
2019. ápr. 2. 08:25
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy a macska nem sértődik meg, és nem tart haragot.


Viszont a bizalmát elvesztheted, és a továbbiakban félhet tőled, vagy ha olyat csinálsz, akkor "haragudhat rád" - nem igazi harag, csak "legjobb védekezés a támadás" alapon védekezhet ellened.

2019. ápr. 2. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy nem hinném, hogy a köpés jelentene bármit is neki. Ez inkább ilyen emberi sértés, az állatok nem így fogják fel.
2019. ápr. 2. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!